zabicka.1110 zabicka.1110 komentáře u knih

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

bozi naprosto bozi uz v prvni kapitole jsem plakala.Ale cely dil je dost emotivni.Oba jsou od zacatku moji favorite a ted jeste tak hezky konec snad budou i dalsi dily a uvidime kam to povede dal

29.11.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

zase dalsi skvela knizka i slzicky ukaply precteno pres vecer cela tato serie je povedena.nevite zda bude dalsi dil nebo to byl konec?

16.04.2016

Zdráhavá Julie Zdráhavá Julie Nicole Jordan

zajimalo by me jestli vydaji i dalsi dily teto serie nakladatelstvi domino mi napsalo ze uz tyto romany nevydava ji tak nevite nekdo jake nakladatelstvi tuto autorku prevzalo?jink tato serie je moc podarena

24.11.2015 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Skvělá knížka četla jsem v jednom kuse od teto spisovatelky jsem ještě nečetla ýádnou která by se mi nelíbila a už se těším na další jupíííí

25.10.2015 5 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

a to je posledni dil? vzdyt je 7 smrtelnych hrichu

24.09.2015

Proměny srdce Proměny srdce Jude Deveraux (p)

chtela bych se zeptat zda nevite jak se jmenuje kniha v serii edilean pribeh a tess a ramsym

21.09.2015

Šarlatové noci Šarlatové noci Jude Deveraux (p)

21.09.2015 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

cetla jsem ze v americe jsou i dalsi dily i o vladovi a ianovi myslite ze budou i tady?

06.08.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

joj vsechny dily supr ctu uz je podruhy zajimalo by me kestli napise knihu a palbotovi (kevin) a jak se u toho clovek nasmeje parada

04.08.2015 5 z 5

Pravda nebo věrnost Pravda nebo věrnost Jayne Ann Krentz

cetla jsem ze tato serie je trilologii tak by me zajimalo jestli vyjde i ten treti dil

12.05.2015 5 z 5

Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost) Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost) Jayne Ann Krentz

hmmm pribeh hezky ale ten konec???? Zato Rudý paprsek byl pryč.
KONEC ?????? to snad napovida o dalsim dilůu neeee

04.02.2015

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

divne a ja uz o cameronovi cetla knizku hmmmm

25.11.2014 5 z 5

Nástrahy vášně Nástrahy vášně Hannah Howell

opravdu pekna jen by me zajimalo jestli jsou i dalsi dily treba o tech bratrancich a tady je to taky vedeny jako serie knih jen je uvedena jenom tahle kniha

12.10.2014 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

vsechny knizky od autorky jsou skvely a tahle serie obzvlast ale treba bych se rada docetla o aidnovi a cordiee (o bratrovi regan)

01.03.2014 5 z 5

Rozmarná řeka Rozmarná řeka Dorothy Garlock

moc hezka knizka a chtela bych se zeptat jestli jsou i dalsi dily teto serie?

10.02.2014 5 z 5