xtraks xtraks komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Za mě totální nuda,bála jsem se tak dvakrát za celou knížku, hlavní hrdina mě chvilkama rozčiloval a chtěla jsem knihu odložit, měla jsem to udělat,na konci se to trochu rozjelo, ale nic extra. Za mě velké zklamání,oproti Strachu velká nuda.

25.03.2018 1 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Úžasná, nemohla jsem se od ní odtrhnout, asi proto jsem skončila se čtení až někdy ve 2 ráno, dokud jsem to nedočetla :D Hned jdu číst další. :)

01.11.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba a jsem velice zklamaná :( další si přečtu jen proto že mi je doporučili a budu doufat že budou lepší. Kniha mě začla bavit až po půlce, ale dostat se vůbec do půlky mě stálo hodně přemlouvání. Anglicky neumím, tak mi věty psané anglicky hodně vadili. Trošku nedomyšlené.

19.10.2013 1 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Úžasné, skvělé. Hodně se mi to líbilo. Přečteno za chvíli. Už se těším na další díly :)

19.10.2013 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

No ze začátku celkem nuda, pak se to rozjelo,ale znova bych si to asi nepřečetla. Některé pasáže jsem přeskakovala, protože mě nudily.

27.12.2018 3 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Skvělá, úžasná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Určitě si přečtu i jiné knížky této autorky! :-)

06.10.2013 5 z 5

Všechny mé domovy Všechny mé domovy Ivanka Devátá

Četla jsem, ale že by mě to nějak extra zaujalo se říct nedá :)

27.10.2013 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Naprosto úchvatná, nemohla jsem se od ní odtrhnout, ikdyž jsem bohužel, viz. komentáře níže, věděla jak to dopadne, což mě trošku mrzelo, i přesto mě to bavilo až do poslední stránky....Hned se vrhnu na další knihu od tohoto autora.

17.06.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Skvělá :)

21.04.2014 5 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

No upřímně ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak jsem se začetla a nemohla jsem přestat :) určitě si přečtu další knížky :)

10.09.2013

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Těžko soudit jestli je lepší než 50odstínů šedi, obě jsem přečetla jedním dechem, ale asi se mi tato líbila o kousek víc :) už se těším na pokračování :)

15.03.2013 5 z 5