Všechny mé domovy

„Katastrofické“ vyprávění o stěhování, malování, renovaci bytu a příbuzných pohromách, které autorka osobně prožila a – co je důležitější – přežila. Obchází přitom problémy z jiných oblastí života, například zdravotní, finanční i citové, a drží se houževnatě stěhováckých popruhů a malířské štětky, jelikož soudí, že větší příděl drsné reality by čtenář neunesl. O své zkušenosti s překonáváním bytových malérů se rozhodla podělit se čtenáři poté, co dospěla k moudrému poznání, že nic člověka nerozveselí tak jako pohled na cizí mizérii. Proto je tato knížka určena především těm, kteří mají momentálně zatopený sklep, vypnutý telefon, přepálené elektrické vedení, nefungující topení a vražedný vztek. Pokud se tento vztek po přečtení knihy nezmírní, nabízí autorka ještě možnost knihu přetrhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4326/vsechny-me-domovy-xzf-4326.jpg 4.288
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Všechny mé domovy (1995)

Kniha Všechny mé domovy

Kerberos

Kdo se několikrát v životě stěhoval musí s autorkou souhlasit. Lepší je vyhořet než se pořád stěhovat.

zdenaR

Další z půvabných a vtipných knížek Ivanky Deváté.
Doporučuji :-)))

pavčape
24.11.2018

Milá vtipně pojatá knížka. Autorka košatým jazykem popisuje svoje útrapy během celoživotního stěhování z bytu do bytu.

JancaMia
12.07.2018

O autorčiných životních eskapádách v rámci stěhování se a vše katastrof okolo.

pagac17
26.06.2018

Zajímavá publikace, autorka velmi dobře popsala všechny její problémy se stěhováním a to velmi populárně a s humorem.

13.05.2018

Zábavná knížka plná autorčiných dobrodružných eskapád spojených se stěhováním.

alnahu
31.03.2017

Opět vtipně napsaná kniha od paní Ivanky a jejím bydlení -stěhování, malování a katastrof okolo toho. Zábavná oddechovka.

petunkav
06.02.2017

Za mě opět pěkné, zábavné a oddychové čtení.

Saturnin se vrací
Saturnin se vrací