wullcann38 wullcann38 komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Naprosto úžasná kniha.
První kniha kde se objeví Ráchel,Oleg a Halvorsen.

18.03.2021 5 z 5

Úžasná kniha.
Zajímavé jak se jedna kniha dá natáhnout na 3 filmy.
Jinak jsem samozřejmě nijak překvapen nebyl protože jsem viděl filmy.
Příběh 8/10
Ilustrace 10/10
Za mě:93%

16.08.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je hrozná klasika, která byla natolik úchvatná že podle ní udělaly i pár dobrých filmů.
Asi ani neznám nikoho kdo by Harryho Pottera neznal.

11.02.2021 4 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Krásná kniha.Vzpomínám na dětství.

11.03.2021 4 z 5

Watchmen: Strážci Watchmen: Strážci Alan Moore

(SPOILER) Upřímně řečeno: čekal jsem něco víc.
Teda ne že bych si stěžoval, komiks fakt povedl, ale příjde mi strašně nadhodnocený.
Navíc ale musím přidat body za to že se nejedná pouze o klasický superhrdinský komiks, který vypadá nějak takhle:Superhrdina vs záporák-Záporák vyhraje a uteče-výpln-dějový zvrat-výpln-Superhrdina vs. záporák-superhrdina (většinou) vyhraje.
Tohle bylo o dost více filozofičtější,vážnější a hlavně o dost brutálnější, a realištější.
Můj oblíbenec je (Oprava:byl) Rorshach.
Takže za mě:92%

14.10.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Pokračování kultovní knihy...

01.05.2021

Střední je peklo Střední je peklo Jordie Bellaire

Wow, pro fanouška i pro nováčka je to dobrý.Jsem rád že Anya a Spike už tu jsou od prvního dílu.Taky jsem si všiml hned několik easter eggů: Anya mluví o Wolfram a Hart záporácký firmě prvních 4. sérií Angela, kterou on sám v 5.sérii vedl, Scoobyho parta- Spikovo oslovení ve 4. sérii Buffy,U Robina jsem hned něco tušil a na konci-to byl samozřejmě Angel, i když toho jsem poznal hned podle obálky.

19.04.2021 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Zaklínač mě nikdy nějak moc nezajímal, ale když jsem zjistil že na Netflixu bude seroš řekl jsem si že to prubnu.
No kniha se mi líbila mám druhý díl, seriál se mi líbil těším se na druhou sérku.

11.02.2021

Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Star Wars: Vader / Stíny a tajemství Kieron Gillen

Naprosto skvělý.
Příběh je naprosto úžasný, kresba též a Aphra byla neuvěřitelná sympatačka.
Upřímně, se hodně těším na další díl
Za mě:98%

02.11.2021 5 z 5

Ticho před bouří Ticho před bouří Robert Kirkman

(SPOILER) Heh tak super Carol se zbavily.
Jinak dost super díl opravdu Ticho před bouří.
A hlavně ten konec...
Za mě:98%

25.09.2021 5 z 5

Opět dobrá kniha.

01.05.2021 4 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

slabší než jsem čekal ale furt je to dost zajímavý.

27.04.2021 4 z 5

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

Super komiks líbí se mi zakomponování Znovuzrození hrdinů dc a Odznaku.
Sakra, jakou mám teď chuť si pustit seriál :D

25.04.2021 5 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Je to o dost jiný než film což jsem netušil :D

20.04.2021

Můj nejhorší nepřítel Můj nejhorší nepřítel Scott Snyder

Ze všech třech DC REBIRTH Batman sérií je tahle zatím asi nejnudnější příběh často zmatečný a od půly knihy skoro slátanina všech Batmanovských padouchů.
Snad nejvíc mě potěšily flashbacky s dětským Brucem a Harveyem

03.02.2021 3 z 5

Legendy v exilu Legendy v exilu Bill Willingham

Na Crewním shopu na mě vyjelo že si to můžu přes víkend přečíst celý a zdarma, no a i když jsem o tomhle komiksu jenom slyšel, a neměl jsem absolutního tucha o čem to je.
Ale pozor, naprosto jsem si to užil, dalo se to přečíst i za jedno hnusné deštivé odpoledne.
Už podle prvních stran jsem zjistil že je to víceméně pohádkový svět zasazen do moderní, což je samo o sobě dost zajímavý nápad.
Za mě:92%

05.11.2021 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

(SPOILER) No, mé první setkání s Kingem v knihách nedopadlo úplně dle mých očekávání.
Možná jsem věděl o čem kniha jelikož jsem viděl film (Ten z roku 2019), ale bylo tak docela dost rozdílů (Smrt jiného dítěte).
Ale jinak fajn počtení, hororová atmosféra tam určitě je.
Takže za mě:78%

14.10.2021 4 z 5

Zrozeni k utrpení Zrozeni k utrpení Robert Kirkman

(SPOILER) Naprosto skvělý díl, zatím nejlepší.
Dost smrtí mi bylo líto jako třeba Tyreese a Hershel.
Dává dost velkej smysl názvu předchozího dílu: Ticho před bouří, protože no ona to byla pravda.
Takže za mě:100%
P.S. Guvernéra mi fakt líto nebylo.

30.09.2021 5 z 5

Zlo v lidských srdcích Zlo v lidských srdcích Kevin Smith

Hodně temný SM příběh...
Za mě:90%

29.08.2021 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Tak zatím asi nejslabší díl.
Chvilkama hodně o ničem, někdy zas hodně napínavý...
Takže za mě:83%

31.07.2021 4 z 5