wolfka44 wolfka44 komentáře u knih

Šťastně až navěky? Šťastně až navěky? F. T. Lukens

právě teď
Normálně nečtu cokoliv romantického, protože pak mam pocit, že ja v zivotě neůžu mít ani tisícunu takovýho štěstí.
Ale tahle knížka za to stála, je skvělý jak je psaná vtipně, ale na konci mi ukáplo i pár slziček...
Ten příběh je mňamina, miluju ty dva, jak jsou oba hrozně zmatený a nechtěj druhýmu ublížit. A i celá parta je skvěle potrhlá.
Od čtení jsem se musela doslova tahat, jinak bych to přečetla celé najednou, takhle mi to vydrželo 5 dní, ale jen kvůli tomu, že jsem se musela učit na laborky.

Potřebuju vícc toho ňuní příběhu.....

07.06.2023 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Každý díl je lepší a lepší.

03.06.2023 5 z 5

Krátká zpráva o stavu duše Krátká zpráva o stavu duše David Gustav Benedikt

Na to že knihy v tomto žánru vubec nejsou můj šálek kávy, tak se mi kniha opravdu líbila. Autor má opravdu SVŮJ styl psaní a chvílemi to připomíná jako kdyby jste četli něčí deník a o stránku nebo o odstavec dál čtete úvahy na úrovni fylozofie. Celkově je to moc hezky zpracované a to i graficky (oddělení kapitol). 6/10

17.04.2023 4 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Opravdu úžasné! Do první knihy jsem se zamilovala a tudíž jsem se bála, že druhá nebude tak dobrá, ale autorka nezklamala. Začátek byl sice pomalý, ale konec mě dostal. Bohužel už asi nepřeloží pokračování tak hold budu muset zapnout mozkové buňky a přečíst si to v originále

15.04.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Já vím, že skoro na každou knihu píšu, že je skvělá, ale tohle... tohle je fr nejlepší kniha co jsem kdy četla. Originálí, spousta nečekaných zvratů. Postavy velmi sympatické. Jednoduše jsem k nim přilnula.
SPOILER!!
když to vypadalo, že Tipp umře brečela jem jako želva

17.08.2022 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Já mám atrasně rada všechny příběhy SH ráda je posloucháv jako Audio knihy, ale i čtu. Na Psu baskervillském jsem s byla v divadle (Č.Krumlov otočné hlediště) a tam mě to velice zujalo a rozjodla jsem se, že si přečtu i knihu. Nelitovala jsem, příběh byl krapet jiný, ale obojí bylo úžasné.

09.08.2022 5 z 5

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Kniha se mi velmi líbila. Miluju středověké fantasy a tak jsem si řekla, že si chci přečíst i něco od nějaké české autorky(autora). Bála jsem se, že si koupím něco co mě nebude bavit a budu to číst z donucení, což se určitě nestalo. Příběh formou povídek je úžasný a jak autorka popsala různé druhy magie je topovka. Moc cením mapu v Accad (světa) akorát úplně nevím jak se některé názvy měst správně čtou.

Skvělá kniha, dobře zpracovaný příběh.

23.06.2022 5 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Miluju, moje nejoblíbenější kniha.

07.05.2022 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Tahle knížka je boží, rozuzlení jsem nečekala. Zažrala jsem se do ní a přečetla jí na za 3 dny.

07.05.2022 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Prostě a jednoduše Miluju tuhle knihu

02.04.2022 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Na čteni tehle knihy jsem se strašně těšila. A nezklamala mě, byla ještě lepší neš jsem čekala. Od začátku do konce úžasný děj, vždy když jsem se začetla tak jsem měla velký problém se odtrhout. Tato kniha se už po 7. kapitole stala mojí nejoblíbenější knihou. Líbil se mi pohled Mari i pohle Nika, ale nemám ráda pohled Mrtvého zraka (nevím jak se to jméno skloňuje) je mi stršně nepříjemný a přijde mi nechutný, i kdyz to je asi účel, takže je to napsané výborně.

Jinak jsem se stašně zamilovala do prostředí v kterém se to odehrává a chtěla bych tam žít, i když by to bylo složité...

Těším se až si přečtu druhý díl.

04.03.2022 5 z 5

Dobrý námět, ale moc mě nebavilo přirovnávání k lidským vlastnostem a chování. To si pokud chce každý může domyslet sám.
Knihu jsem ani nedočetla, protože byla zdlouhavá a plná nepodstatných informaci.
Jinak reálné příběhy a zkušenosti byly skvělé.

21.01.2022 2 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Je to úžasná kniha, ale do 127 strany jsem se musela nutit číst a ani jsem to moc nechápala. Ale po 127 straně je to úžasné, vše začíná dávat smysl a začne to být napínavé.

(Čtu si o přestávkách ve škole.)
Když zazvonilo na hodinu, tak jsem měla chuť roztřískat zvonek a číst si dál a dál a dál.

21.01.2022 5 z 5