witko witko komentáře u knih

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Dva případy pro jedno oddělení a partu suprových kolegů. Vynikající dialogy. Oba případy mě hodně zajímali. Chci seriál s osazenstvem této kanceláře!

17.03.2021 5 z 5

Horské kořeny Horské kořeny Karel Václav Rais

Krátké příběhy o obyčejných životech obyčejných lidí. I když, je vlastně někdo vůbec obyčejný? Pana Raise si vždy rád přečtu.

09.03.2021 5 z 5

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Dee Alexander Brown

Hodně smutné čtení.

07.03.2021 5 z 5

Úder – 10 týdnů, které otřásly světem očima konspiračního teoretika Úder – 10 týdnů, které otřásly světem očima konspiračního teoretika Petr Hájek

Poměrně zajímyvý náhled na celosvětovou paniku jménem Covid19. Jak moc blízko je pravdy? Osobně si myslím, že bude blž, než si většina lidí myslí.

23.02.2021 4 z 5

Dryák Dryák František Novotný

Naprostá pecka! Vynikající fantazie autora mě opět oslovila.

14.02.2021 5 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

U mne autor zabodoval tajemnou minulostí Davida, která mě zajímala snad víc než kdo je onen experimentátor. Dobře se mi to četlo.

14.01.2021 5 z 5

Projekt Kraken Projekt Kraken Douglas Preston

Poměrně čtivý thriller z pera osvědčeného autora.

04.01.2021 4 z 5

Smrtonosný virus Smrtonosný virus Vince Flynn

Dle titulu bych čekal i jiný příběh. Nenadchlo mne to.

19.12.2020 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tak nějak jsem od knihy očekával víc. Byl jsem namlsán předchozími knihami.

15.11.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nevěřil jsem, že mě tato kniha tak rychle pohltí. Toto téma moc nemusím, ale musím uznat, že to bylo velmi čtivé a reálné.

31.10.2020 5 z 5

Varovný výstřel Varovný výstřel Louis L'Amour

Další čtivý příběh z dob Divokého Západu.

17.10.2020 5 z 5

Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Svetozár Olovrant

Na to jak, je to krátký příběh, jsem tu knihu četl moc dlouho. Nebavilo mě to a do čtení jsem se nutil. Jura mi jako hrdina k srdci moc nepřirostl. Při tom má autor pěknou fantazii, ale nějak mi to prostě nesedlo.

15.10.2020 2 z 5

Valard & vejce na draka Valard & vejce na draka Jan Marvel Horn (p)

Jsem rád že jsem tuto knihu potkal. Zatím úplně jiná než zbytek fantasy. Moc dobře jsem se při čtení bavil.

19.09.2020 5 z 5

Skrytá rizika kvantové démonologie Skrytá rizika kvantové démonologie Petr Heteša

Nebylo to takové na co jsem od tohoto autora zvyklý. Snad další kniha bude lepší.

06.09.2020 3 z 5

Zákon prérie Zákon prérie Louis L'Amour

Poměrně jasná záležitost jak to dopadne, jen byla otázka, kdo všechno zemře, než příběh doběhne na konec.

22.08.2020 5 z 5

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Nápad dobrý, ale na mne se to hodně vleklo. Nemělo to takový spád, jaký bych u této literatury očekával.

19.08.2020 3 z 5

Rýmy a nádchy Rýmy a nádchy Leonard Medek

Poezii moc nemusím, ale tohle dílko mne bavilo.

10.08.2020 4 z 5

Stále ve střehu Stále ve střehu Michael Atamanov

Je vidět že i goblin může být dobrý námořník. :-) Jsem natěšen na Amru jako letce.

13.07.2020 5 z 5

Krev Donouhů Krev Donouhů Meriwether Buchanan (p)

Zajímavě pojatý western s prvky fantasy. Moc se mi líbila autorova fantazie s vymýšlením jmen. Horší už to bylo s dlouhými popisky ohledně historie světa ve kterém se děj odehrává. Přišlo mi, že místo aby děj gradoval, se to spíš rozdrobilo a některé pasáže mě vyloženě nudily.

10.07.2020 4 z 5

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

Byl jsem zvědav na další svět LitRPG a nebyl jsem zklamán. Četl jsem od Atamanova Ochránce perimetru a těšil se na svět ve fantasy. Ten se mi líbí víc než ten předchozí. Také mě oslovila dějová linka v realitě a jsem zvědav, kam nás autor dovede.

07.07.2020 5 z 5