Wheezer Wheezer komentáře u knih

Tajemství sudby Tajemství sudby Jiří Dittrich

I druhý díl série Elementum je fajn, dobře se čte. Líbil se mi asi o něco více, než ten předchozí, přišel mi originálnější a také je v tomto díle lépe vidět, jak pevný vztah má Alex se svými nejlepšími přáteli, Tylerem a Alicí, kteří teď měli v příběhu daleko větší roli, což je podle mého názoru dobře.
Celkově se mi teda kniha líbila, může jenom doporučit, je oddechová a už se těším na další díl.

09.11.2019 5 z 5

Elementum Elementum Jiří Dittrich

Kniha se mi líbila. Začalo to velmi rychle ale postupně se to trochu zpomalilo ale proti tomu jsem nic neměla. Je zde sice pár nudnějších pasáží ale není to nic co by se nedalo přežít a je vidět, že autor si knihu promyslel do detailu. Na rozdíl od některých mi nevadilo, že hlavní postava všechno rychle zvládla. Přijde mi to naopak logické protože, v knize je už na začátku řečeno že patří do rodu Nejmocnějších a jako dědici mu ovládnutí živlů mělo jít rychleji. Téměř všechny postavy jsem si oblíbila a trochu dokonce (nevím jak ) ale i Zeka . Kniha je sice dlouhá ale utekla jako voda a teď je pro mě těžké se od ní odloučit.

18.03.2018 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Kniha byla fajn. Několik postav například Bena, Eso nebo Břitvu jsem si oblíbila a narozdíl od jiných mi nevadila Cassie. V knize se toho moc nedělo ale autor psal dost čtivě.
Od půlky se to už docela rozjelo. Ale za některé scény dávam jednu hvězdu dolů

12.03.2018 4 z 5

Rozhodně to nemá na jíné díly HP. Jak už tady několik lidí napsalo, postavy se neuvěřitelně liší od sebe sama v minulých dílech a některé jejich řeči jsou velmi nepravděpodobné. A navíc Albus mi byl celkem nesympatický. V ději se několikrát přeskakovalo a vůbec divadelní hra není nic pro mě

11.02.2018 3 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

Kniha je dobrá. Sice to není nejlepší díl ale tak dobrá oddychovka před závěrečným. Ake doufám že ten pátý díl bude delší. Také doufám že další díl vyjde ještě letos

04.02.2018 5 z 5

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Kniha se líbila ale až po třetím dílu jsem se do knih vážně vžila a oblíbila si postavy, ale celé sérii nijak neubírá a rozhodně si přečtu i druhou. Nejdřív mě u obou sérií sice odrazovalo, že jsou knihy tak krátké ale teď u těhle jsem udělala vyjímku

02.02.2018 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Kniha je velmi originální. Dobře se mi četla ale nevím jestli se pustím do dalších dílů

02.02.2018 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Margaret Peterson Haddix

Kniha byla stejně jako ostatní skvělá. Přečetla jsem ji během pár dní ale strašně mě mrzí že další díly už nebudou

31.01.2018 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Kniha byla fajn ale do některých pasáží jsem se prostě nemohla začíst. Nejvíc se mi líbili postavy Scathach a čarodějky z Endoru. Zůstalo tam hodně nezodpovězených otázek díky který jsem se rozhodla že si koupím další díly ale nejdřív dám přednost trochu lepším sériím.

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Kniha se mi moc líbila. Docela jsem v tomhle dílu oblíbila Jaspera

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Skvělá kniha. Myslím že je v knize jeden z nejlepšich zvrátů. Tohle jsem vážně nečekala.

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

Kniha byla naprosto úžasná. Špeha jsem sice tak trochu tušila ale přesto mě to překvapilo a ten konec ... díky tomu konci jsem chvíli uvažovala dát knize jen jednu *

Bouře přichází Bouře přichází Erin Hunter

Čtvrtý díl jedné z mých nejoblíbenějších série dopadl velmi dobře. Měla jsem knihu rychle přečtenou. Konec byl napínavý ale
SPOILER
je škoda že některé mé oblíbené postavy se už v dalších dílech neobjeví.

23.01.2018 5 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Kniha se mi líbila, ale místy už mě ty filozofické myšlenky nebavili. Kdyby jich bylo méně a autor se víc soustředil na děj a trochu ho ozvláštnil, bylo by to lepší. Ale jinak dobrá kniha, která stojí za přečtení

23.01.2018 4 z 5