Werun Werun komentáře u knih

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Krásná kniha o životě se spoustou moudrých postřehů. Zezačátku jsem se do ní neuměla začíst, ke konci jsem hltala každé slovo. Jedna z nejúžasnějších knih, co jsem kdy četla a ke které se určitě ještě někdy vrátím.

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Štěstí je jen tehdy skutečné, je-li sdílené. Co víc dodat.

To To Stephen King

Jedna z velmi mála knih, které jsem nedočetla. Nevím přesně proč, ale nezaujala mne.

06.03.2014 2 z 5

Vtipná i smutná kniha, která je o to víc vtipnější a smutnější, když podobného "nejhoršího" pesana máte doma. Na začátku knihy jsem se bavila nad všemi tak dobře známými úlety s výchovou, na konci jsem brečela nad tím, co všechny čeká. Tato kniha patří určitě k těm, co si ráda přečtu opakovaně :)

Revival Revival Stephen King

Po Pod kupolí a Dallas 63 jako by to nebyl ani ten samý autor. Pro mne byla tato kniha spíše zklamáním.

28.11.2015 2 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Naštěstí jsem nejdříve četla knihu a pak film, a proto mohu dát pět *. V opačném případě bych po knize asi nesáhla.

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Depresivní, ale velmi čtivá kniha.

06.03.2014 4 z 5

Vlci u dveří Vlci u dveří Jamie Dutcher

Mohli byste mi, prosím, poradit, kde bych knihu sehnala? Bohužel marně pátrám... Děkuji :)

01.10.2014

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Autora mám ráda, ale tahle kniha mě celkem zklamala.

06.03.2014 2 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Podle mého názoru jedna z nejlepších knih od Dana Browna. Velmi čtivá, nelze od ní odejít.

06.03.2014 4 z 5