wendys120 wendys120 komentáře u knih

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Knížka mi přišla velice podobná(stylem jakým byl příběh psán) Poslednímu dopisu od tvé lásky. Dlouhou dobu jsem si říkala, že by autorka mohla klidně zanechat jen příběh z doby první světové války a na události poté se vykašlat. Já měla totiž ze začátku problém se začít do druhé části příběhu, protože se mi ten předním líbil a asi jsem se moc nechtěla smířit s tím, že "skončil". Naštěstí to ale netrvalo dlouho a já se úplně zanořila i do části druhé a hltala každé slovo ...

Příběh se Vám vryje pod kůži. Nejednou jsem měla při čtení na krajíčku. Kniha pro mě byla velice emotivní a jistě se k ní někdy opět vrátím :)

10.02.2017 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Pro mě to byly dvě knihy v jedné.
Jedna se odehrávala v městečku, kde kluci dělali klukoviny a bylo to takové hezky poklidné, uvolňující...
Pak tady byla byla ta druhá. Ta se odehrávala v Indii, nebo ještě v městečku, které už bylo jen pouhým výplodem Petrových snů. Vůbec mě to nepasovalo k sobě. Úplně jiné roviny. Kdyby autor pokračoval v první části byla by pro mě kniha o hodně lepší.

23.04.2017 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Pokud potřebujete , aby měla kniha rychlý spád, nebude Jeden plus jedna pro Vás. Děj se line pomaleji, ale i přes to je knížka opět čtivá a donutí se Vás zakousnout do děje. Odpočinková od J. Moyesové. Na klidné letní dny značka ideál :)

28.06.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Knihu jsem četla jako druhou v pořadí od Jojo Moyesové. Připadala mi hodně odlišná od Než jsem tě poznala, ale v pěkném slova smyslu. Samozřejmě tím nechci říct, že by se mi Než jsem tě poznala líbilo méně :) .
Tato kniha byla plná zvratů a překvapovala mne neustále. Ovšem jsem se ale místy ztrácela mezi dobou, o které právě autorka píše.

29.11.2016 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Kniha pro mě byla velice čtivá a za dlouhých večerů se k ní určitě vrátím.

29.11.2016 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Milovala jsem tu knížku. Četla se naprosto sama. Drew mě naprosto okouzlil svými myšlenkovými pochody a popisem. Byla nádherná a i kvůli tomu, že byla psána z mužského pohledu, jako jedna z mála :)

14.09.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pro mě byla celá trilogie takové hezké odpočinkové čtení :) U prvniho dilu mi filmové zpracování tak moc nevadilo, ale u druhého mi film zkazil celou knížku :(

16.03.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Touto knihou by se dalo prolétnout velmi rychle, ale myslím, že by to nebylo ono. V některých situacich je dobré se do toho ponořit a tu danou chvíli si se zavřenýma očima představit. Někdy je zase dobře se nad tím zamyslet, aby jste mohli Charlieho lépe pochopit.

19.02.2017 5 z 5

Odstřelovačské eso Odstřelovačské eso Bruno Sutkus

Příběh psaný B.Sutkusem mne nadchl. Může se zdát, ze jsou stránky o jeho zásazích nudné, ale nedokážu si představit, jak jinak by se to celé dalo popsat. Celým zážitkem knihy mě doprovazela přerušovaná husí kůže. Myslím, že stojí za přečtení.

21.01.2017 5 z 5

Sex, víno a cigarety Sex, víno a cigarety Petra Zhřívalová

Ze začátku se děj krapet táhl a byl problém se orientovat v kamarádkách. Později se už to ale rozjelo. I když mi Vlado nebyl bůhví jak sympatický. Proto jenom 4 hvězdičky.

14.09.2017 4 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Nečetlo se to zle, ale...Nedokážu si představit ženskou, co by tohle všechno trpěla a vydržela. Tolik kontroly, zákazů, milostného vydírání...
Z druhé strany byla knížka čtivější, až na to Jessovu povahu.
Jak se tady hojně píše....Je podobná stínům a to hodně. Takže pokud se Vám líbil poněkud majetnický pan Grey a velká porce vášně bude toto to správné ořechové :)

12.04.2017 4 z 5