Wendy182 Wendy182 komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Prvni dil me velice nadchl a strasne jsem se tesila na Sovu a musim rict ze jsem naprosto nadsena..precteno jednim dechem a jeste lepsi nez prvni dil a uz se nemohu dockat pokracovani!

27.10.2016 4 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Skvělý krvák, nechybí zápletka, dobrý příběh. Občas detailně rozepsané některé scény, ale kdo je zvyklý, tak určitě nebude zklamán. Líbí se mi prostředí Londýna a hlavní hrdinka i její elév jsou mi sympatičtí. Doufám, že to není první a poslední díl a dočkáme se pokračování.

06.02.2022 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Mám totální husinu, když si na knihu vzpomenu. Po dlouhé době za mě hodně povedený horror/thriller. Moje fantazie na prostředí jela od první stránky a knihu jsem přečetla za dva dny. Doporučuji!

01.03.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ze zacatku jsem si nebyla jista, ze jsem udelala dobre, kdyz jsem si knizku koupila, ale nakonec jsem nebyla schopna knizku odlozit. Naprosto me to pohltilo, sedela jsem u webu, sjizdela uvedene odkazy a videa. Za me naprosto skvele, i kdyz nejsem uplne fanatik do mysteria. O konci knizky nevim co si myslet, ale urcite doporucuji precist a udelat si svuj nazor. Knizka prectena za 3 dny a opravdu se nedala odlozit. I kdyz zrovna nemate moznost cist, tak alespon premyslite, zda je to pravda a mate nutkani vzit batoh a vyrazit do hor

01.11.2017

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha!! určitě doporučuji přečíst..!!

09.02.2017 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Knihu jsem přečetla jedním dechem.. První díl mě bavil a na druhý jsem se strašně těšila a musím říct, že chvilku jsem přemýšlela, jestli to má autorka v hlavě v pořádku a nevěděla jsem jestli mi není až úzko ze začátku knihy, ale poté jsem se začetla ještě víc a vřele doporučuju všem kteří mají rádi detektivky!!!

09.02.2017 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Výborná knížka, která nepustí a musí se přečíst jedním dechem... jsem zvědavá na pokračování

07.06.2016 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Výborná knížka, která se suprově čte a je pravda, že do poslední chvíle není vědět co a jak.. opravdu skvělá a doporučuji...i v tom horkém italském počasí opravdu mrazila a nešlo knížku odložit...za mě určitě ano a jdu na pokračování

29.06.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za mě určitě ano! Mám ráda úplně odlišný žánry ale neodolala jsem když jsem slyšela tolik kladných ohlasů a jsem ráda, že jsem si ji pčečetla... první knížka tohodle typu ale naprosto skvělá a bylo mi líto, když jsem knihu dočetla velmi rychle...dojde vám že postavy si vás svým způsobem získaly a potřebujete vědět jak jejich příběh pokračuje

07.06.2016 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Precteno jednim dechem..dlouho jsem se nemohla do niceho zacist a pak mi tahle knizka padla pod ruku a za dva dny byla prectena. Ted pokracuji stejne s druhym dilem. Ma to spad, logiku a velmi dobry styl psani

31.05.2017 5 z 5

Zlatokopka Zlatokopka Lucia Sasková

Od teto knihy jsem necekala vubec nic a hlavne ne to ze se mi dostane pod kuzi a nejde prestat cist..ty ,,krasky" ktery maj uplne vsechno a vypadaj nejstastneji na svete jsou vlastne chudinky kterych mi je lito a po precteni knizky na ne taky koukam jinak a hlavne opravdu velmi casto na knizku myslim..za mne urcite ano!!

24.07.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Knizku jsem precetla behem dvou dnu..neda se rict ze by byla uplne top ale neni ani spatna..takova oddychova detektivka kterou si dovedu predstavit zfilmovanou a koukat na ni o dlouhem zimnim veceru..urcite neurazi a prectu si i dalsi dily..

24.07.2016 3 z 5