Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Můžeš žít, jak chceš Můžeš žít, jak chceš Katy Yaksha (p)

Tohle se vážně nepovedlo.Nudná nic neřikajicí kniha.Za mě škoda peněz a ztráta času.

04.07.2020 odpad!

Osobní rozvoj podaný v příběhu.Zabrany máme pouze v hlavě.Hezka a čtivá kniha.

03.07.2020 4 z 5

Můžeš vše, co chceš Můžeš vše, co chceš Katy Yaksha (p)

Knihu bych schrnula asi tak"dej výpověď v práci a žij "za mě alibisticky přístup k zivotu.Kdo zaplatí nájem a za co budete žít kniha již nezminuje.

03.07.2020 1 z 5

Odpusť a buď volný Odpusť a buď volný Ana Holub

Kniha mi vůbec nic nepředala.Skoda peněz a ztráta času který jsem nad knihou ztratila neboť každá kniha má dostat šanci až na tuhle,tedy za mě.

03.07.2020 odpad!

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Kniha se mi libila,doporučuji všem kteří se zajímají o tento druh literatury.

03.07.2020 5 z 5

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Kniha se mi líbila,čtivá a smutná.Jedna z lepších na toto téma.

03.07.2020 4 z 5

Proměň jej ve spřízněnou duši Proměň jej ve spřízněnou duši Arielle Ford

Kniha jako milion dalších na rádoby šťastný život.Knihu jsem dočetla ale nic mi nedala a nějak zvlášť nebavila.

03.07.2020 1 z 5

Prošel jsem peklem Osvětimi Prošel jsem peklem Osvětimi Kazimierz Tymiński

Mám načteno opravdu hodně na toto téma,tahle kniha je spíše průměr nicméně za přečtení stojí.

03.07.2020 3 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Kniha o beznaději a neúcty k člověku v lágru.

27.06.2020 4 z 5

Opravdu nepředstavitelné hruzy,utrpení a beznaděj žen.Kniha se moc dobře nečetla příliš mnoho dat,jmen a faktu pro děj knihy nedůležitá a to čtenáře může odradit.

27.06.2020 1 z 5

Dům žen Dům žen Catherine Cookson

Celkem zajímavý příběh i zoufalství několika žen z jedné rodiny,aneb když peníze a moc vládnou světu.Kniha se četla dobře a děj plynul.

14.03.2021 4 z 5

Psí komando Psí komando Karel Fabián (p)

Kniha se mi líbila a časem se k ní ještě vrátím.

16.11.2020 4 z 5

Žalář nejtemnější Žalář nejtemnější Ivan Olbracht (p)

Za mě spíše průměr neurazí žádného čtenáře.

24.10.2020 3 z 5

Maska života Maska života Frances Galleymore

Kniha je nenáročná pro čtenáře.Přibeh je jednoduchý,nikoliv fádní.Zastávka do nitra ženské naivity,aneb když se žena zamiluje.

31.07.2020 3 z 5

Na řadě je Max Na řadě je Max Leena Parkkinen

Kniha mě vůbec nebavila,neslaná,nemastná.Přeskakování v čase není nic moc pro mě.Myšlenka příběhu jako takového mě zaujala ale prezentace na papíru mizerná.

05.07.2020 1 z 5

Jak zklidnit splašenou mysl Jak zklidnit splašenou mysl Andreas Knuf

Kniha mi vůbec nic nedala.Četla jsem spoustu knih s touto tématikou a všechny jsem alespoň dočetla ale tuhle vážně ne.

04.07.2020 odpad!

Anne Franková Anne Franková Matthias Heyl

Kniha se mi moc líbila,čtivá a určitě vás nebude nudit.

04.07.2020 5 z 5

Střepy života Střepy života Brian Wallace

Knihu řadím jako slabší průměr.Neustale přeskakování v čase není nic pro mě.Četla jsem mnohem lepší knihy na téma holokaust.

04.07.2020 2 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Kniha mě nebavila místy až nudila.Myšlenka dobrá podání na papíře horší.

04.07.2020 2 z 5

Jidáš Jidáš Astrid Holleeder

Poněkud nezajímavý příběh a neustále se opakující pasáže .Knihu jsem neustále odkládala protože mě nudila.Šanci dostala ale konec předvídatelný.

04.07.2020 1 z 5