Jak zklidnit splašenou mysl

Jak zklidnit splašenou mysl https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234492/bmid_jak-zklidnit-splasenou-mysl-234492.jpg 3 10 2

Knížka je určena všem, kteří chtějí ovládnout své myšlenky a vnitřní hlasy, které nám neustále bzučí v hlavě, a dosáhnout vnitřního klidu a spokojenosti. Jsme zvyklí neustále nad něčím přemítat, vybavovat si minulé situace a představovat si, co se stane v budoucnu, a k tomu slyšíme spoustu hodnotících vnitřních hlasů. Takové myšlenkové pochody ale nejsou k ničemu dobré, přinášejí nám jen spoustu obav a dalších negativních emocí. Zdá se, jako by tomu ani jinak nemohlo být, ale není to pravda! Tato knížka vám ukáže, jak na to. Řešením je intenzivní prožívání současnosti a vnímání světa naplno všemi svými smysly. Díky technikám, které najdete v této knížce, se to naučíte a stanete se pány svých pocitů i myšlenek. Budete klidnější a spokojenější, získáte sílu vyrovnat se s obtížnými situacemi a s potěšením si užijete každý okamžik dne. Tato kniha zaručeně obohatí váš život!... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , Grada

Ruhe da oben! Der Weg zu einem gelassenen Geist , 2010

Jonna
28.02.2021 5 z 5

Kniha mi docela pomohla vymotat se ze stereotypního myšlení a pochopit, proč mnozí reagují, tak jak reagují.

Wasylka79
04.07.2020 odpad!

Kniha mi vůbec nic nedala.Četla jsem spoustu knih s touto tématikou a všechny jsem alespoň dočetla ale tuhle vážně ne.

Kniha Jak zklidnit splašenou mysl je v