Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Na řadě je Max Na řadě je Max Leena Parkkinen

Kniha mě vůbec nebavila,neslaná,nemastná.Přeskakování v čase není nic moc pro mě.Myšlenka příběhu jako takového mě zaujala ale prezentace na papíru mizerná.

05.07.2020 1 z 5

Jak zklidnit splašenou mysl Jak zklidnit splašenou mysl Andreas Knuf

Kniha mi vůbec nic nedala.Četla jsem spoustu knih s touto tématikou a všechny jsem alespoň dočetla ale tuhle vážně ne.

04.07.2020 odpad!

Anne Franková Anne Franková Matthias Heyl

Kniha se mi moc líbila,čtivá a určitě vás nebude nudit.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná.

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha je čtivá a důkladně propracovaná.Nedavám plný počet hvězd jen kvůli tomu že jsem se moc nebála jen mě občas mrazilo.

04.07.2020 4 z 5

Můžeš žít, jak chceš Můžeš žít, jak chceš Katy Yaksha (p)

Tohle se vážně nepovedlo.Nudná nic neřikajicí kniha.Za mě škoda peněz a ztráta času.

04.07.2020 odpad!

Střepy života Střepy života Brian Wallace

Knihu řadím jako slabší průměr.Neustale přeskakování v čase není nic pro mě.Četla jsem mnohem lepší knihy na téma holokaust.

04.07.2020 2 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Kniha mě nebavila místy až nudila.Myšlenka dobrá podání na papíře horší.

04.07.2020 2 z 5

Jidáš Jidáš Astrid Holleeder

Poněkud nezajímavý příběh a neustále se opakující pasáže .Knihu jsem neustále odkládala protože mě nudila.Šanci dostala ale konec předvídatelný.

04.07.2020 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pohlazení po duši v každém věku.Užasná

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tater je má oblíbená kniha pokud to jde takto napsat.Nejsou tam jen hrůzy z tábora ale tak trochu,"běžný život".

04.07.2020 5 z 5

Osobní rozvoj podaný v příběhu.Zabrany máme pouze v hlavě.Hezka a čtivá kniha.

03.07.2020 4 z 5

Můžeš vše, co chceš Můžeš vše, co chceš Katy Yaksha (p)

Knihu bych schrnula asi tak"dej výpověď v práci a žij "za mě alibisticky přístup k zivotu.Kdo zaplatí nájem a za co budete žít kniha již nezminuje.

03.07.2020 1 z 5

Odpusť a buď volný Odpusť a buď volný Ana Holub

Kniha mi vůbec nic nepředala.Skoda peněz a ztráta času který jsem nad knihou ztratila neboť každá kniha má dostat šanci až na tuhle,tedy za mě.

03.07.2020 odpad!

Pravda přichází z Novy Pravda přichází z Novy Kateřina Kašparová

Knihu jsem četla jako novinku,teď když jsem se ke knize vrátila mi přijde až úsměvná psána je jen z jednoho úhlu pohledu.Kniha je čtivá a za chvilku vás v táhne do zákulisí Novy,opět pouze z pohledu paní Kateřiny.

03.07.2020 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Hodně smutná a drastická kniha.Nepopsatelna bolest a beznaděj jen při čtení.Peklo podané na papíře.

03.07.2020 5 z 5

Životem nekráčím sama Životem nekráčím sama Darina Hamarová

Kniha je čtivá a nenacha vás určitě bez emocí .Chvilkama se trochu táhne ale nutí vás číst dál.

03.07.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Sázka na jistotu pro toho kdo má rád krimi.

03.07.2020 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Čekala jsem vážně o trochu vice.Malinko úsměvné některé pasáže z farmy ale tě bych se za břicho popadala to vážně ne.Normalni pohodové čtení neurazí,nenadchne tedy mě.

03.07.2020 3 z 5

Druhá světová válka Druhá světová válka Antonín Šnejdárek

Knihu jsem přečetla ale nějak mi celkové nesedla.Možná kdybych měla více nastudovano z jiných knih více bych ji porozuměla.

03.07.2020 1 z 5