Životem nekráčím sama

Skutečný, působivě ztvárněný příběh o vítězství nad zákeřnou nemocí V románu Životem nekráčím sama se autorka Darina Hamarová inspirovala skutečným příběhem, vlastním životním osudem, který poznamenala nemoc. Zákeřná nemoc, která nemilosrdně zasahuje do mnohých rodin. Nemoc, která přináší bolest a těžké chvíle nejen trpícímu, ale i jeho nejbližším. Příběh Danici, hlavní postavy knihy, je plný složitých životních situací. Autorka se, pro ni typickým sugestivním způsobem, noří do pocitů ženy, jejíž osud je už deset let spjatý s bojem o život. Je jen na ní, jak tuto asi nejtěžší životní zkoušku zvládne. Postaví se jí čelem s nebývalou silou a humorem. Nepodléhá sebelítosti a ještě navíc dokáže pomáhat ostatním kolem sebe. PROHRÁVAT MŮŽETE, ALE PROHRÁT NE! - Tak zní heslo hlavní hrdinky, potažmo autorky tohoto románu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291528/zivotem-nekracim-sama-AgZ-291528.jpg 4.514

Životom nekráčam sama

Vydáno:, Práh

mariva

Knize jsem nedokázala odolat, i když to čtení bylo pro mě trochu masochistické, protože, mít literární schopnosti, mohla bych podobnou knihu sama napsat. I když zkušenosti jsou nepřenosné, je posilující vědět, že i jiné ženy prochází podobným zdravotním problémem a že nad nemocí vítězí. Tím, že se autorka podělila o své zkušenosti, dává naději i dalším.

Mandalka74
31.07.2016

Velmi silný, skutečný příběh ženy bojující s těžkými životními lekcemi a vážnou nemocí. Doporučuji

MartinaF
10.06.2016

Krásná kniha, která je plná optimismu. Jak životem nekráčet sám, jak se vyrovnat s těžkou nemocí, se ztrátou blízkých. Silný, ale nádherný příběh, který se četl úplně sám.

Iwíček
07.06.2016

Skvělý příběh ze života, jenž dokáže vyvolat různé emoce. Chvilku má člověk na krajíčku, chvilku pro změnu zase má chuť se smát a za břicho se popadat. Rozhodně doporučuji jako skvělou osvětu nejen pro ženy, ale i pro muže.

autobiografické prvky pro ženy

Darina Hamarová