vterinka vterinka komentáře u knih

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Kniha je zajímavě napsaná. S takovým námětem jsem se ještě nesetkala. Nečetla se mi špatně, ale nebyla tolik chytlavá jako jiné knihy. Každopádně nelituji, že jsem si ji koupila a přečetla. Je to další zajímavý příběh. :-)

18.04.2017 4 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Příběh není špatný, ale začátek mě moc nenadchl, takže mi kniha ležela půl roku netknutě v poličce. Nejvíc mi vadily odpovědi "ok", jak kdyby neexistovalo jiné slovo souhlasu. Moc velké napětí ani zápletka tam nebyla. Řekla bych, že je to spíše čtení pro teenagery.

23.01.2017 4 z 5

Na vlastní pěst Na vlastní pěst Wolfgang Kaes

Skvělá detektivka, která nenudí. Příběh je chytlavý, napínavý a ten konec je báječný. :-)

13.06.2016 5 z 5

Vrahyňa v púšti Vrahyňa v púšti Sarah J. Maas

Další skvělá novela k sérii Skleněný trůn. Krásný příběh. Těším se na další novelu. :-)

05.06.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha není špatná, ale jak už jsem již zjistila, od této autorky mě nadchla jen Zmizelá, která mě ovšem zklamala svým koncem. Tahle kniha alespoň skončila celkem dobře. Byla čtivá a zajímavá, ale trápila jsem se s ní měsíc a musela jsem se do ní nutit, abych ji už měla přečtenou. Dlouho jsem uvažovala, zda-li dám 3 nebo 4 hvězdy, ale na 3 zas tak zlá ta kniha nebyla, takže dávám 4.

06.05.2016 4 z 5

Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Sarah J. Maas

Skvělá novela k sérii Skleněný trůn, která poodhaluje minulost Celaeny. Komu nevadí slovenština, rozhodně doporučuji si novelu přečíst! :-)

02.04.2016 5 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Nejlepší kniha ze série. Neskutečně nádherný příběh s dobrým koncem a ty já mám nejraději. :-)

07.02.2016 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Kniha se mi četla dobře, ale nejvíce mě zaujalo posledních 50 stran. Do té doby se pro mě nedělo nic zajímavého a snažila jsem se s nadějí, že to bude lepší, co nejrychleji dobrat konce. A ten stál opravdu za to. Nádhera.

30.01.2016 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Skvělé zakončení celé série. Kniha měla spád, plno akce i překvapení. Doporučuji. ;-)

23.01.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nejdříve jsem viděla filmové zpracování této knihy, které se mi velmi líbilo. Když jsem knihu pak objevila v obchodě, tak jsem neváhala. Kniha se četla sama. Velmi se mi líbila a těším se na pokračování.

09.11.2015 5 z 5

Dnes večer jsem se rozloučila Dnes večer jsem se rozloučila Michael Koryta

Další fantastická kniha od tohoto skvělého spisovatele, který mne opět pobavil skvělým stylem humoru, jakým spolu postavy komunikovaly, pěkným rozuzlením příběhu a celkově se kniha četla jedním dechem. Vřele doporučuji.

05.09.2014 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Série Alfa a Omega se mi líbí stejně jako série o Mercy. Líbí se mi autorčin styl a příběhy. Rozhodně však doporučuji si prvně přečíst sérii o Mercy, aby se člověk prvně seznámil s postavami, které se pak vyskytují v sérii Alfa a Omega. :-)

12.08.2014 5 z 5

Dívka jménem Summer Dívka jménem Summer Julie Garwood

Knížku jsem četla, když mi bylo asi 14 a moc se mi líbila. Příběh se mi moc líbil. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

12.08.2014 5 z 5

Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje Tomáš "Kohy" Kučera

Posbírat všechny nálepky nám dalo trochu zabrat, ale to zadostiučinění si vyplněnou knihu poté přečíst bylo kouzelné.
V knize se dozvíme historii hokeje, nejen českého, a jeho vývoj, úprava pravidel, hřiště, vybavení atd..
Kniha jako celek spolu s fotografiemi se mi moc líbí a jistě potěší každého hokejového fanouška.

13.06.2021 5 z 5

Příběhy biatlonového šílenství: Kronika zlatého věku 2012-2020 Příběhy biatlonového šílenství: Kronika zlatého věku 2012-2020 Tomáš Macek

Nádherná kniha popisující historii sportu, jeho vývoj a všechny důležité okamžiky našich sportovců.
Knihou nás doprovázejí překrásné snímky nejen našich biatlonistů.
Rozhodně doporučuji každému fanouškovi, aby si ji přečetl.

13.06.2021 5 z 5

Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Owen Williams

Pěkně zpracovaná kniha se spoustou fotek a zajímavostí z natáčení filmu a s životopisem hlavních postav.
Komu se film líbí, tak knihu rozhodně doporučuji.

15.12.2020 5 z 5

Felix, plnou parou vpřed Felix, plnou parou vpřed Kate Moore

Krásné pokračování příběhu o Felix.
V knize najdeme příběhy fanoušků, kteří se s Felix setkali a jejich drážních kolegů.
Na konci knihy se dozvíme, z jakých důvodů se na nádraží dostal Felixin nový kolega a jak probíhalo jejich setkání a následné zaučování.
Vřele doporučuji pro všechny fanoušky a kočkomily. :-)

18.11.2020 5 z 5

Věčně zpívají lesy Věčně zpívají lesy Trygve Gulbranssen

Ne, takhle kniha mě absolutně nezaujala. Dostala jsem ji darem. Doufala jsem, že snad bude dobrá. Bohužel. Ačkoliv se místy jevila jako sympatická, tak to bylo záhy zabito. Dostala jsem se k 57. straně a dál to nešlo. Ztráta času. Čtení o ničem. Je to plytký popis, co se stalo a jdeme zase dál.
Normálně to nedělám, ale přečetla jsem si pár hodnocení, ze kterých jsem vyvodila, že opravdu nemá cenu plýtvat časem a v četbě pokračovat.
Mimochodem, ten jazyk! Katastrofa! Už dlouho mě žádná kniha až tolik nezklamala. Nechápu, jak může mít tak vysoké hodnocení. Za mě jedno obrovské zklamání.

01.04.2020 odpad!

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Velice zajímavá kniha. Je neuvěřitelné, jak daleko se pan Klein ve vyšetřování dostal a kolik informací zjistil.
Najdeme zde i pár fotografií známek a lidí, na jejichž jména při čtení narazíme.
Co mě ovšem mrzí je množství chyb a překlepů v textu.

01.04.2020 5 z 5

Naše vlčice Flocke Naše vlčice Flocke Tanja Askani

Nádherná kniha pro všechny milovníky vlků doprovázena krásnými fotografiemi.

17.01.2020 5 z 5