Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje

Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472163/bmid_legendy-se-nerodi-pres-noc-nalepkov-Fw1-472163.jpg 5 13 6

Projít si bohatou historii českého hokeje znamená prožít všechny radosti i těžkosti celé naší země. První hráči bojovali za osamostatnění na Rokousku-Uhersku, další generace pomáhala v boji s nacismem. Do hokejových dějin zasáhly komunistické procesy i ruská okupace, stejně jako pozdější uvolnění poměrů a současná svoboda. My jsme vám chtěli nabídnout možnost projít si celý tenhle neuvěřitelný příběh v obrazech. Věříme, že vám udělá stejnou radost, jakou v historii dával lidem český hokej.... celý text

básnílek
30.06.2023 4 z 5

Trochu moc Jágrů a málo Hašků. A taky špetka nezbytného alibismu na konec. Jinak ovšem veskrze dost dobrá kniha a jelikož mám sběratelství v krvi, sbírat samolepky mě bavilo. 70%

nicolettkaa
08.07.2021

Kniha se podle mě povedla. Informace ohledně počátku hokeje u nás a ve světě, úspěchy a neúspěchy našich hokejistů. Ke všemu hezký design a fotografie. Malou výtku mám k tomu, že některé samolepky do knihy úplně nepasují (odstín, ořez, nenavazují na sebe).

Kuža007
05.07.2021 5 z 5

Velice krásná kniha o historii a úspěších našeho hokeje. Kniha je přehledná, krátká a přehledná. Kniha je dále krásně doplněna o dokumenty z jednotlivých období a navíc je tam i spousta dobových, u těch nejstarších dokonce kolorizovaných, fotografií. Knížku mám celou onálepkovanou, ale za tu cenu, že mám ještě asi dalších 500 náhradních nálepek, kterých se nemůžu zbavit, a navíc bych mohl olepit ještě další dvě knihy, takže budu doufat, že ještě někde narazím na nějakou prázdnou. :-)

petruska6951
22.06.2021 5 z 5

Moc bychom potřebovali koupit ještě jednu knihu. Nevíte prosím, kde by ji bylo možno ještě pořídit? Děkuji.

vterinka
13.06.2021 5 z 5

Posbírat všechny nálepky nám dalo trochu zabrat, ale to zadostiučinění si vyplněnou knihu poté přečíst bylo kouzelné.
V knize se dozvíme historii hokeje, nejen českého, a jeho vývoj, úprava pravidel, hřiště, vybavení atd..
Kniha jako celek spolu s fotografiemi se mi moc líbí a jistě potěší každého hokejového fanouška.

Patrikcz
09.06.2021 5 z 5

Pěkná kniha pro všechny fanoušky hokeje - ať už pro ty nejmenší (ve kterých třeba probudí větší zájem o tento sport), tak i pro ty větší, kteří si nostalgicky zavzpomínají na bohatou a úspěšnou minulost. Tomáš "Kohy" Kučera, je mistr ve svém oboru a v knize vystihl stručně, ale přesto velmi poutavě prvopočátky ledního hokeje u nás až po žhavou současnost. Co je hlavní přidal tam i něco navíc - celou řadu zajímavostí a perliček, které většina fanoušků předtím určitě neznala. Podařil se i nápad se sbíráním nálepek pro doplnění této publikace.

lední hokej

2021  92%Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje