Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje

Projít si bohatou historii českého hokeje znamená prožít všechny radosti i těžkosti celé naší země. První hráči bojovali za osamostatnění na Rokousku-Uhersku, další generace pomáhala v boji s nacismem. Do hokejových dějin zasáhly komunistické procesy i ruská okupace, stejně jako pozdější uvolnění poměrů a současná svoboda. My jsme vám chtěli nabídnout možnost projít si celý tenhle neuvěřitelný příběh v obrazech. Věříme, že vám udělá stejnou radost, jakou v historii dával lidem český hokej....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472163/big_legendy-se-nerodi-pres-noc-nalepkov-Fw1-472163.jpg 4.811

Kniha Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje

nicolettkaa
08.07.2021

Kniha se podle mě povedla. Informace ohledně počátku hokeje u nás a ve světě, úspěchy a neúspěchy našich hokejistů. Ke všemu hezký design a fotografie. Malou výtku mám k tomu, že některé samolepky do knihy úplně nepasují (odstín, ořez, nenavazují na sebe).

Kuža007
05.07.2021

Velice krásná kniha o historii a úspěších našeho hokeje. Kniha je přehledná, krátká a přehledná. Kniha je dále krásně doplněna o dokumenty z jednotlivých období a navíc je tam i spousta dobových, u těch nejstarších dokonce kolorizovaných, fotografií. Knížku mám celou onálepkovanou, ale za tu cenu, že mám ještě asi dalších 500 náhradních nálepek, kterých se nemůžu zbavit, a navíc bych mohl olepit ještě další dvě knihy, takže budu doufat, že ještě někde narazím na nějakou prázdnou. :-)

petruska6951
22.06.2021

Moc bychom potřebovali koupit ještě jednu knihu. Nevíte prosím, kde by ji bylo možno ještě pořídit? Děkuji.

vterinka
13.06.2021

Posbírat všechny nálepky nám dalo trochu zabrat, ale to zadostiučinění si vyplněnou knihu poté přečíst bylo kouzelné.
V knize se dozvíme historii hokeje, nejen českého, a jeho vývoj, úprava pravidel, hřiště, vybavení atd..
Kniha jako celek spolu s fotografiemi se mi moc líbí a jistě potěší každého hokejového fanouška.

Patrikcz
09.06.2021

Pěkná kniha pro všechny fanoušky hokeje - ať už pro ty nejmenší (ve kterých třeba probudí větší zájem o tento sport), tak i pro ty větší, kteří si nostalgicky zavzpomínají na bohatou a úspěšnou minulost. Tomáš "Kohy" Kučera, je mistr ve svém oboru a v knize vystihl stručně, ale přesto velmi poutavě prvopočátky ledního hokeje u nás až po žhavou současnost. Co je hlavní přidal tam i něco navíc - celou řadu zajímavostí a perliček, které většina fanoušků předtím určitě neznala. Podařil se i nápad se sbíráním nálepek pro doplnění této publikace.

lední hokej

2021  Legendy se nerodí přes noc - Nálepková kniha českého hokeje