vivula vivula komentáře u knih

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nenadchne, neurazí. Série Božský je nepřekonatelná :)

09.07.2019 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Konečně jsem se dostala k téhle knížce a po celkem dlouhé době ji dočetla, ale jsem zklamaná. Můj problém je asi to, že jsem při čtení Dívku v ledu moc srovnávala s případy Kim Stoneové... Zkusím druhou knížku v sérii, tak snad se chytne lépe.

06.06.2019 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Včera jsem dočetla a s hodnocením jsem se rozhodla počkat, až ze mě spadnou počáteční emoce, ale lepší už to asi nebude, takže do toho! Nadchnul mě styl psaní, bylo to živé a poutavé a příběh originální. Tohle nadšení mi vydrželo skoro do poloviny, pak nevím co se stalo, ale jako bych začala číst jinou knížku. Dej se začal protahovat a všechno to najednou bylo takové nucené, na sílu. Stala se z toho česká telenovela s neskutečně nesympatickýma postavama. I ty děti byly na přesdržku!

17.01.2019 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Od téhle knížky jsem nečekala nic zvláštního. Sáhla jsem po ní ze zvědavosti, protože tenhle žánr jsem znala jen ve zpracování od Christiny Lauren a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Zápletka, která se v knížce odehrává pro mě byla nečekaná a nepředvídatelná. Jasně, je to samá pr*ačka, ale za mě s hodně zajímavým přesahem.

09.01.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásný čtení. Milovníci HP budou nadšení :))))

04.01.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Po dočtení Trhliny jsem váhala s komentářem, protože jsem si tak nějak nebyla jistá, jak ji vlastně zhodnotit... Každopádně od října, kdy jsem knížku četla, do dnes neuběhl snad jeden den, kdy bych si na ni nebo na to co se v ní odehrálo, nevzpomněla. Takže ať už si každý uděláte názor, jaký chcete, Trhlina se dostane pod kůži a jen tak se vás nepustí.

04.01.2019

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Bála jsem se, že čím víc bude knížek o Kim Stoneové, tím to bude horší, ale je to přesně naopak. S každým dílem je to lepší a napínavější a přitom se nic neopakuje a konec vždy překvapí. Za mě nejlepší z celé série.

04.01.2019 5 z 5