viviann viviann komentáře u knih

Sylvester Stallone: Žít svůj sen - Jak získat dokonalé tělo Sylvester Stallone: Žít svůj sen - Jak získat dokonalé tělo Sylvester Stallone

Kniha je to celkem zajímavá. Přečteno za jeden den. SS si šel za svým i přes nelehké překážky... Jeho jídelníček mě tedy fascinuje.

13.08.2018 3 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Jsem z toho rozpačitá, to opravdu psal WS??? Kniha byla zmatená, vůbec se nedá srovnat s ostatními díly... První díl pro mě bude nej a toto bych radši zapomněla...

12.08.2018 1 z 5

Bludné kruhy Bludné kruhy Wally Lamb

Tato kniha mě velice zasáhla. Jak může člověk zničit nepovedenou výchovou život svým dětem...

Honba za meteorem / Doktor Ox Honba za meteorem / Doktor Ox Jules Verne

Tato kniha se mi z Verneovek líbila nejvíce, jinak se přiznám, že mě Verne moc nebaví číst... Opravdu zajímavé vtipné čtení.

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Čekala jsem červenou knihovnu, proto jsem knihu dlouho ani nechtěla číst, ale byla mi půjčena. Velice mile překvapila...

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Miluju tuhle sérii. Prvně jsem viděla film, který se mi líbil, ale knihy jsou opravdu top. Mistrně napsáno, děj má spád, dobře se to čte. Vynikající fantasy.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Spisovatelky nejlepší kniha. Plný bohatý děj, krásně charakterizované postavy. Napínavé až do konce...

12.08.2018 5 z 5

Přišlo mi to skoro stejné jako Stařík, stejný scénář, jen vyměněné postavy... dočetla jsem horko těžko. Vtip už takový ohraný. Nelíbilo.

12.08.2018 2 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Prijemne, napinave, ctive cteni. Kniha podle meho nazoru navazovala na predchozi dily, autorovi se pokracovani zdarilo. Kdybych nevedela, ze to nepsal Larsson, nepoznala bych to. Libil se mi napad s autistickym ditetem.

15.07.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se mi cetla dobre, prestoze se spisovatelka hodne rozepsala. Stravila jsem u ni tri dny. Konec me malinko zklamal. Mela jsem vytipovane tri mozne vrahy. Mezi nimi byl i skutecny vrah. Spis me neuspokojil motiv a okolnosti vrazdy. Dlouho jsem to nemohla vnitrne zpracovat. Ale coz. Pokracovani si urcite prectu.

30.04.2016 4 z 5

Let Sokola Let Sokola Daphne du Maurier

Kniha se mi velmi libila. Dej svizny a mel spad. Tema me zaujalo, jako zatim vse od Daphne. Jeji knihy se mi ctou opravdu dobre. Po docteni vzdy jeste dlouho premyslim o obsahu vsech jejich del. Vyborna spisovatelka.

30.04.2016 5 z 5

Soumrak v Cordubě Soumrak v Cordubě Lindsey Davis

Tento dil mi zatim prijde nejslabsi, prakticky zadny dej, bavil me jen osobni zivot Falca. Nemastne neslane. Ale budu pokracovat ve cteni dalsich dilu.

19.03.2015 3 z 5

Sex v Praze Sex v Praze Jana Collins

Četlo se to dobře, námět super, autorka ma fantazii.
Ale ty politický pasáže - nechápu, co to tam dělalo...

18.04.2024 4 z 5

Medúza Medúza Jarmila Loukotková

Knihu jsem našla v knihobudce, mile mě překvapila. Četlo se to hezky, děj měl spád, konec je zcela jednoznačný, nemám pochyby.

09.02.2024 5 z 5

Světlověk Světlověk Ian R. MacLeod

Chvíli mi trvalo než jsem se zorientovala, ale pak už to bylo příjemné čtení. Zajímavý téma.

03.02.2024 4 z 5

Byla jsem nevěrná Byla jsem nevěrná Sigrid Undset

Kniha se mi libila, taková ze života, dobře se četla, opravdu pěkné příběhy.

17.10.2023 5 z 5

Anna Édešová Anna Édešová Dezső Kosztolányi

Knihu jsem našla v knihobudce, nic od ni nečekala, ale hodně me překvapila. Četla se dobře, dej odsýpal od začátku a opravdu nečekaný konec, doporučuju.

04.08.2023 4 z 5

Příliš mnoho mercedesů Příliš mnoho mercedesů Bohumil Lipert

Knihu jsem našla v knohibudce, pěkné čtení, ke konci napínavé.

22.07.2023 4 z 5

Čistá duše Čistá duše Bohuslav Březovský

Velmi jsem se bavila, kniha mi zrovna kapla do noty, četla se dobře.

27.04.2023 5 z 5

Podobenka pro pět mužů Podobenka pro pět mužů Ivan Milan Jedlička

Četlo se mi dobře, oceňuji stručné popisy, ani věta navíc.

22.04.2023 4 z 5