veverka179 veverka179 komentáře u knih

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Mně se knížka hodně líbila. Styl psaní mi sedl. Hlavní hrdina byl moc sympatický a od knížky jsem se prostě nemohla odtrhnout.

24.09.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Jak jsem si tak četla recenze ostatních tak snad každý na tu knížku nadává :(
Za mě ? Jedna z NEJLEPŠÍCH knížek od Greena... knížka mě neuvěřitelně bavila líbily se mi Colinovy úvahy prostě DOKONALOST. Jasně jsou tu lidi co tu knížku nepochopí, ale to už je jejich problém ne můj takže za mě 5 hvězdiček protože ta knížka je úžasná.

11.08.2015 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Úžasná knížka :D
Ze začátku se mi zdálo že to bude o Amy hl. postava potom že to je Wolgast potom se děj přenese někam úplně jinam asi na 50 stránek a potom se všechno posune cca o 100 let dopředu takže jsem to moc nechápala ale postupně so sebe začalo všechno zapadat a asi v půlce knížky jsem to už chápala :D Knihu určitě doporučuju moc se mi líbila i když má tolik stran kdyby byla kratší už by to nebyl tak zajímavý příběh :)

23.08.2014 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Ten konec byl no... WOW!! :) moje recenze → :) http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/2015/08/lenobiin-slib-pccast-kristin-cast.html

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Moc hezká knížka a naprosto miluji ilustrace těchto novel :) moje recenze → http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/2015/08/drakovo-prokleti-pccast-kristin-cast.html

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Po prvním díle jsem čekala zklamání... A ono NEPŘIŠLO knížka byla úžasná a ten konec no... :D hrozně se mi líbila odehrávalo se to jinde, byli tam noví lidé ( ne tak docela ) a ten les wow to bylo celkem děsivý :o nechtěla bych :D ale jinak knížka byla super a moc se mi líbila.

06.08.2015 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Mě se knížka líbila. Sice jsem si myslela, že to bude trochu větší horor, ale vzhledem k tomu jak hrozně se vždycky bojím :D to bylo tak akorát. Knížku jsem sice nečetla v noci ( preventivní opatření :D ) ale líbilo se mi to a chci si přečíst ještě jednou.

Jak jsem tak četla ostatní komentáře tak tu moc lidí co by se jim knížka líbila není.
A teď abych tu něco asi i vysvětlila protože tu lidí píší, že to nepochopili...já nechápu proč si o té knížce něco nezjistíte protože potom by jste věděli, že bude 2. díl plánuje se na prosinec tohoto roku takže... prostě lidská hloupost no, dokážete jenom nadávat místo toho aby jste si něco našli -_-

06.08.2015 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Můžu se zeptat jestli není někde na stažení do čtečky zdarma ??? pls kdyžtak odkaz děkuju :)

09.06.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Úžasná knížka, hrozně moc jsem u ní brečela ♥ :/ :3 → http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/2015/08/neferetino-prokleti-pc-cast-kristin-cast.html

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Pro čtenáře knižní série Škola noci je tato kniha velmi důležitá, protože se zde dozví mnoho věcí. Více informací v mojí recenzi :) → http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/2015/08/kalonuv-pad-pccast-kristin-cast.html

10.12.2015

Marťan Marťan Andy Weir

Mě se Marťan hrozně moc moc líbil. Více podrobností v mojí recenzi :) → http://fandombeforebloodcz.blogspot.com/2015/08/martan-andy-weir.html

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Naprosto úžasné pokračování sem tam jsem uvažovala jak se kdo s kým zná ale to je jenom můj problém protože jsem si všechno nepomatovala ale jina :3 :3 prostě úžasné

02.12.2014 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Sleduju už 4 roky seriál podle téhle knihy a tak jsem se rozhodla si ji i přečíst naprosto úžasná kniha :)

27.06.2014