Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Krásný a originální příběh, který dokáže zabavit jak děti, tak i dospělé. Do pohádky jsem se naprosto ponořila a bylo mi líto, že už je konec.

05.08.2018 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hodnotím průměrně. Od J. Greena jsem zatím četla dvě knihy, které mi přišly skvělé - Hvězdy nám nepřály a Papírová města. Poté jsem četla (nebo tedy zkoušela číst) Příliš mnoho Kateřin, což mě už tedy nechytlo. Tahle knížka je na tom u mě podobně. Nevím, čím to, ale četla se mi dost obtížně, občas jsem se musela i nutit. Postavy mi nijak k srdci nepřirostly, spíš naopak, moc jsem je nemusela. Příběh jako takový byl fajn, ale moc velký dojem na mě kniha bohužel neudělala.

29.07.2018 3 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Neurazí, ale ani nenadchne.

27.07.2018 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Bohužel tohle mě nezaujalo, nedočetla jsem.

22.07.2018 1 z 5

Moc krásný kouzelnický svět :) Jsem zvědavá, co bude dál :)

14.07.2018 5 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

Co dodat, bylo to skvělé... Už aby byl ten pátý díl!

30.06.2018 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Skvělý kouzelnický svět! Trochu jsem se bála, jelikož ve svých 22 letech asi nejsem úplně cílový čtenář, ale mě to fakt nadchlo. Přečetla jsem celou knihu za večer, ani nevím, jak (čas rychle letí, když se člověk dobře baví :D). Konec mě překvapil, měla jsem svou teorii ohledně hlavního hrdiny, ale tohle jsem nečekala a přesně tohle mám v knihách ráda, když dokáží překvapit.

Teď se trochu prospím a hurá na druhý díl! :D

24.06.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásné, přečteno snad ani ne za hodinu! :) Škoda, že bajek není víc, ráda bych četla dál.
Brumbálovy komentáře jsou skvělým zpestřením a obrázky v knize jsou také moc pěkné.

04.06.2018 5 z 5