Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Winter Winter Marissa Meyer

Winter byla stejně jako předešlé díly Měsíčních kronik skvělá, ale bohužel už mi to někdy připadalo trochu natahované. Jinak ale určitě celou sérii doporučuji.

29.08.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Věřit znovu mě bavilo od začátku do konce a dost často jsem se smála nahlas, jak moc vtipné některé scény byly. Nicméně musím říct, že první díl byl za mě o něco lepší. S velkým očekáváním se pouštím do třetího dílu, tak snad mě nezklame.

28.08.2020 4 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Předtím, než Veronika začala létat, mě to moc nebavilo, ale potom už ano. Líbily se mi také obrázky, kterými byla kniha obohacena.

27.08.2020 3 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Čekala jsem to horší, ale že bych z knihy byla nadšená to ne. Líbilo se mi, že v knize byly obrázky a čtení tak bylo rychlejší.

27.08.2020 2 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Kniha se mi líbila, ale bohužel se mi velmi pomalu četla, což je škoda. A to rozuzlení na mě bylo až moc složité. Ano, bylo to zajímavě vymyšlené, ale jak už jsem psala, bylo to hodně složité.

21.08.2020 3 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Anna ze Zeleného domu se mi opravdu líbila, ale nebyla moc čtivá a také mě trochu otravovaly dlouhatánské odstavce Anniných řečí. Mně se to opravdu nechtělo číst a když jsem viděla, že to pokrývá dvě a více stránek, vždy jsem si nešťastně povzdechla.

18.08.2020 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Je to opravdu moc pěkná knížka, ale mě nenadchla tak moc jako ostatní. Čtivá ale byla, to popřít nemůžu.

15.08.2020 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Zprvu jsem se trochu obávala, že mě kniha nebude bavit. Wesleyho jsem si ale opravdu oblíbila a hlavní postava Bianca mě někdy sice trošku štvala, ale i přesto jsem ji měla celkem ráda. Pokud hledáte nějakou oddechovou knížku na léto, Otka je přímo pro vás.

14.08.2020 5 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Těch postav bylo opravdu moc a já si ani na konci knihy moc nepamatovala, kdo je kdo. Konec byl podle mě celkem uspěchaný, ale zbytek knihy byl celkem fajn. Díky tomu, jak je knížka krátká, ji budete mít přečtenou za chvíli, protože je dost čtivá.

12.08.2020 2 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

S každým dílem mě příběh bavil více a více. Celou trilogii vám tedy mohu doporučit, ale konec jsem opravdu obrečela.

09.08.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, ale bohužel jsem první viděla film, a proto mě tam toho moc nepřekvapilo. I přesto to ale bylo velmi dobré čtení a líbilo se mi dobrodružství, které Bilbo zažíval.

08.08.2020 4 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Tento díl se mi líbil rozhodně více než první díl a ani mi už tolik nevadilo chování hlavního hrdiny Nathana.

04.08.2020 3 z 5

Hamlet, králevic dánský Hamlet, králevic dánský William Shakespeare

Ze začátku mě to moc nechytlo, ale potom mě to začalo bavit a líbilo se mi to.

02.08.2020 3 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Tento díl byl podle mě rozhodně lepší než díl druhý. Naprosto jsem ale nechápala to rozhodnutí, které Belly učinila i přesto, co Jeremiah udělal. Měla jsem radši Conrada, a proto jsem s koncem nadmíru spokojená.

01.08.2020 4 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Mě prostě baví číst tyto oddechové knížky. Nebyla jsem akorát moc spokojená, s kým Belly na konci knížky skončila. Jelikož je ale ještě třetí díl, doufám, že se to změní...

22.07.2020 3 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Já jsem z knížky prostě nebyla tak "odvařená" jako ostatní... Přišla mi taková průměrná a ještě k tomu bez akce. Pravda, na konci se něco stalo, ale já čekala něco víc. Chování některých postav jsem úplně nechápala a to ještě nemluvím o Nathanovi... Ten se podle mě choval úplně hrozně a nebyl mi ani moc sympatický. Doufám, že další díly budou lepší.

20.07.2020 2 z 5

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Čtvrtý díl se mi zatím líbil úplně nejvíc. Opravdu mě bavilo číst o tom, jaká dobrodružství Alfa cru zažívá. Opravdu velmi jednoduché čtení, které mi o prázdninách přišlo vhod. Nemůžu se dočkat, až vyjde 5. díl, protože mě opravdu hodně zajímá, jak to s Aleou a jejími kamarády bude dál.

15.07.2020 4 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Ze začátku jsem si říkala, že to nebude tak dobré, protože mě děj tolik nebavil, ale potom se to začalo rozjíždět a já s napětím očekávala, co bude dál. Feše jsem nemohla vystát, protože se choval úplně nemožně, ale na konci už se z něj opět stal ten Feš, kterého jsem si oblíbila v předchozích třech dílech. I Severin starší se mi zamlouval více, naopak Mark, Elena, Astragor, Sever, Dejla a Maryška mě štvali neskutečně moc a nejradši bych je uškrtila. Nevím, co teď budu úplně dělat, protože momentálně u sebe nemám další díly a já nutně potřebuju zjistit, jak to skončí!

09.07.2020 4 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Čtení jsem si moc užila a ihned rozečítám čtvrtý díl!

08.07.2020 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za mě určitě nejslabší díl z celé série. Měla jsem radši Hartley v předešlém díle, kdežto Eastona jsem měla radši tady. Když bych měla ale zhodnotit celou sérii a říct, zda ji doporučuji nebo ne, musím uznat, že tato série opravdu a stojí za přečtení a určitě doporučuji.

03.07.2020 3 z 5