verunb verunb komentáře u knih

Vtipná kniha, oddechové čtení. Občas se dost podobá Stoletému Staříkovi, což jsem doufala, že nebude, což je za mě menší minus. Ale i tak je kniha super.

06.08.2017 4 z 5

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla! Naprosto úžasný nenásilný humor. Lehkost, s jakou Alan procházel životem, je obdivuhodná a jeho životní příběh neskutečně milý. Opravdu skvělá kniha, jsem z ní nadšená.

21.05.2017 5 z 5

Safijánská zima Safijánská zima Zdeněk Matěj Kuděj

Pohodové čtení, hodí se k letošní velmi chladné zimě.

17.02.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Srdce každého fanouška Harryho Pottera určitě zajásá, takové pohádky z jiného soudku.

24.01.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Skvělá knížka, která ukazuje různé osudy lidí ve stejnou dobu. Krásný příběh, prolínání mezi několika ději, které nakonec splynou do jednoho příběhu, mě velmi bavily. Hezké je i ukázání života na konci knihy a to, jak i po mnoha letech v člověku válka zanechá stopy, které nezmizí.

30.11.2016 5 z 5

Ty boty musím mít! Ty boty musím mít! Paola Jacobbi

Od dechová kniha, nic extra

07.12.2015 3 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Hodne slaba kniha, ktera nema se serialem ani s filmy nic spolecneho... I kdyz se clovek snazi knihu cist s pomyslenim, ze jde o jiny pribeh, je nezazivna.

09.10.2015 1 z 5

Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7 Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7 C. D. Payne

Knihy jsou super! Zaručeně pobaví a i když každý další díl je o něco málo dobrý, jak už to u vícedílných knih bývá, zaručeně si Nicka Twispa člověk zamiluje a zasměje se. Hodně oddechové čtení, člověka přeladí na jinou vlnu.

16.09.2015 5 z 5

Ulovila jsem ho v buši Ulovila jsem ho v buši Halina Pawlowská

Oddechové čtení, plné Halinina nezaměnitelného humoru. Jako vždy dokáže z vážných věcí vyjít optimisticky.

14.09.2015 5 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Na knihách Haliny se mi nejvíc líbí, jak dokáže z katastrofálních situací vybruslit s krásným optimismem :)

28.12.2013