vcielka vcielka komentáře u knih

Místo nejtemnější Místo nejtemnější Amanda Quick (p)

Pacili sa mi studentky a ich vztah s ich ucitelkou. Boli velmi mile. Hlavna hrdinka mi miestami trochu liezla na nervy, ale to je asi spolocny rys vacsiny hrdiniek tejto autorky. Bud sa roztapaju ako maslo alebo su studene ako psi cumak a na konci vzdy melodramaticky skocia do naruce hrdinu a volaju ano ano vezmem si ta. Ale charakter hrdinov vykresluje autorka vzdy velmi dobre :)

02.08.2023 4 z 5

Vezmu si tě Vezmu si tě Jayne Ann Krentz

Pacilo sa mi kupodivu, ako hrdinka natahovala hrdinu ohladne toho ako je u neho len zamestnana, i ked to robila nevedome :) Pacilo by sa mi, keby viac skripal zubami. Inak prijemna oddychovka aj ked ten detektivny pribeh ma az tak nebral.

01.08.2023 4 z 5

Socha Afrodity Socha Afrodity Amanda Quick (p)

Bolo to celkom zaujimave, aj ked nechapem tej potrebe zlocincov na konci porozpravat cely pribeh ako vsetko bolo, koho vsetko zabili, ako nieco ukradli to je take nerealne. Nevie sa autorka k tomu dopatrat inym sposobom? A ten romanik medzi hlavnymi hrdinami na mna neposobil velmi doveryhodne. Hrdina este ok, ale hrdinka bola trochu zabednena

30.07.2023 4 z 5

Zlomyseľná vdova Zlomyseľná vdova Jayne Ann Krentz

Priemerne napisana knizka. Ale tej Vanze vobec nechapem. Vanza sem vanza tam. Velmi mi to liezlo na nervy. Robili zo seba vanza hrdinov a pritom nijak v podstate od inych nevanza ludi ani nevynikali. Keby autorka vynechala vanza blbost, knizka by sa podla mojho nazoru citala lepsie.

27.07.2023 3 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Táto hrdinka bola celkom zaujímavá. Vecná, praktická. Páčil sa mi jej postoj, ktorý k situáciám zaujímala. Z Benedicta sa dalo na druhej strane vytrieskať viac.

Tajemná žena Tajemná žena Jayne Ann Krentz

Bolo to lepšie než diel predtým. Vlastne i hrdinovia ma bavili oveľa viac.

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

trochu som nevedela, čo od toho očakávať, ale nakoniec to bola príjemná oddychovka. Trochu naivná, ale bavilo ma to

25.07.2023 4 z 5

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Amanda Quick (p)

romanca s detektívnou zápletkou. Aj keď viac je to asi detektívka s romantickou zápletkou :) Bavila som sa, aj keď tá zápletka je koniec koncov celkom naivná

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Velmi prijemne poviedky. Od Quin a Ranney hodnotim na 5*, Od Steffaney nebolo zle, kym nedoslo na sex. Ten ma u tejto autorky neskutocne nudi a pise ho na dlho. Vacsinou tvori 60% pribehu a potlaca pribeh. Tu bol nastastie az na konci,. takze dovtedy to bola celkom pekna poviedka. A Dott? Bolo to mile, ale slabsi clanok.

12.07.2023

Bozk pre Annabel Bozk pre Annabel Eloisa James

Lepšie ako jednotka. O dosť. Až na Imogen. Môže niekto tak veľmi liezť na nervy? Hlavný hrdina bol skvelý. Annabell nakoniec vykreslili inak ako v jednotke, kde bola vidieť len jej vypočítavá chladná stránka. Malo to o niečo väčšiu hĺbku ako jednotka

02.07.2023 4 z 5

Veľa kriku pre teba Veľa kriku pre teba Eloisa James

Felton sa mi velmi pacil, ale sestry mi velmi liezli na nervy. Okrem Josie. V podstate Felton celu knihu zachranil

02.07.2023 3 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

To bolo milé. Aj netypický mužský charakter bol úplne čarovný.

28.06.2023 5 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Ja v podstate suhlasim s Narisou celym jej komentom. Najslabsia cast, Richard liezol s tym natahovanim na nervy. Zo zaciatku jeho tajomstvo bolo naozaj tajomstvom, ale neskor, skor ako ho prezradil, uz som si bola ista tym, co to za tajomstvo bude. Tento pribeh mi trochu nesadol. Od Iris som cakala viac sarkazmu a ironie. Preto to dohadovanie s Marie Clare na konci bolo celkom mile.

17.06.2023 4 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Čakala som trochu dlhšiu pasáž z vyhnanstva. Nedialo sa. Vlastne, bolo tam viac nedostatkov. A sestry Pleinsworthové mám rada, ale väčší priestor dostanú až v ďalšom diely. Tam som si ich až naozaj obľúbila.

12.06.2023 4 z 5

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

Nenáročné a milé. Sympatický hrdinovia. Hlavne On.

12.06.2023 4 z 5

Všechny tvé polibky Všechny tvé polibky Julia Quinn

Pacilo sa mi to az do sceny, kedy sa Sarah dozvedela o dohode Hugha s otcom. Potom to uz islo z kopca. Bolo to divne, trapne, od veci. A ta vec so zabitim sa ani pocuvat nedala. Zlepsilo sa to opat az v epilogu.

08.06.2023 4 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Pacilo sa mi to. Casto som sa pristavovala a zamyslala. Aj ked mi trochu vadilo to akko sa Turner dal s Mirandou dokopy. Celkom som nepochopila jeho myslienkove pochody a jeho neovladanie zo zaciatku.

06.06.2023 4 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Knižka sa mi páčila. Babička bola dobrá. Sebastian bol taký typický nehrdinský hrdina. Bezstarostný, vtipný. Taký kamarát zabávač. Šteniatko na pohľadenie. Veľmi sa mi páčil. Páčilo sa mi ich prvé stretnutie a jeho úprimnosť.

05.06.2023 4 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Prvý diel som nečítala, ale ľahko som si domyslela, že existuje k tomu prvý diel s vyplnenými pasážami medzi Grace a Jackom. Z tej knižky to priamo kričalo. Stále však celkom nechápem Wyndhamovo správanie. Ten úplný nezáujem na začiatku o Ameliu. A celkový nezáujem vzhľadom na to akú vraj cítil zodpovednosť atď atď... A potom odrazu zahorenie vášňou. A vlastne, akosi som tomu celkovo nevedela uveriť po celý čas. Koniec sa mi už páčil viac, aj keď mapa v tvare srdca bola na mňa priveľa, i to darovanie grófstva hlavným hrdinom bolo až príliš rozprávkové. Inak to bolo také oddychové čítanie.

05.06.2023 3 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Nijako ma to teda nenadchlo. Dialógy boli neuveriteľné, plytké, nudné a nezaujímavé. Vlastne som sa pri čítaní celkovo nudila. Celý dej bol nezaujímavý a predvídateľný a rozčuľujúci a kto je vinník bolo jasné od začiatku. Minimálne z ekonomického hľadiska. Ani hlavný hrdinovia mi ničím neprirástli k srdcu. Chýbala im iskra a inteligencia. A ten ich prvý sex bol taký, že som sa vždy pristihla, že premýšľam o niečom inom a musela som sa vrátiť na začiatok odstavca asi 4x. Asi sa musím naučiť vynechávať nezaujímavé pasáže, ako to robia niektorí čitatelia.

05.06.2023 2 z 5