Bozk pre Annabel

Bozk pre Annabel https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171973/bmid_bozk-pre-annabel-171973.jpg 4 14 3

Sestry Essexové série

< 2. díl

Druhá časť voľnej série o sestrách Essexových. Slečna Annabel Essexová má pri výbere manžela vysoké nároky. Jej nastávajúci musí byť bohatý, pretože už má po krk deravých striech a obnosených šiat. Mal by to byť Angličan z civilizovaného Londýna, pretože Annabel miluje hodváb a teplú vodu, a k tomu pekný, láskavý a inteligentný. Annabel mala šťastie – presne takého pekného, láskavého a múdreho muža stretla. Jej budúci manžel nie je nikto iný ako chudobný Škót – gróf z Ardmoru a jeho jediným majetkom sú pekné oči, bystrá hlava a vzrušujúce bozky. Nečakaným zvratom osudu sa s ním mladá Annabel ocitne v koči smerujúcom do Škótska. Každý si myslí, že sú manželia, keďže spia v spoločnej posteli. Okrem toho sa zabávajú hrou na otázky, v ktorej víťaz získa bozk. Prečo nie? Veď onedlho sa zosobášia.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Kiss Me, Annabel , 2005

vcielka
02.07.2023 4 z 5

Lepšie ako jednotka. O dosť. Až na Imogen. Môže niekto tak veľmi liezť na nervy? Hlavný hrdina bol skvelý. Annabell nakoniec vykreslili inak ako v jednotke, kde bola vidieť len jej vypočítavá chladná stránka. Malo to o niečo väčšiu hĺbku ako jednotka

erculka
06.06.2018 5 z 5

Aj mne sa moc Páčili oba diely a užila som si čítanie.Stále sa pozerám či bude pokračovanie o zvyšných dvoch sestrách Essexových. Som sklamaná že stále nevyšli.

BlueIvy
31.08.2014 5 z 5

Škoda, že kniha je relatívne nízko hodnotená. Síce to je už nejaký čas kedy som ju čítala, no viem že na mňa urobila skvelý dojem, aj keď ostatné Eloisine knihy sa mi nepáčili (až na jednu). Mám pocit, že vytvoriť knižných hrdinov, ktorí by mi boli obaja sympatickí, je hotové umenie :)

milostné romány romance

Kniha Bozk pre Annabel je v