ValentynaSamko ValentynaSamko komentáře u knih

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Moje nejoblíbenější knížka ️

19.07.2021 5 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Knížka se mi líbila. A z vlastní zkušenosti vím, jak je složitém mít rodiče učitele a být s nima na stejné škole. Jak vás děti nemají rádi za to, že vás rodič je kantor a údajně vám nadržuje. Stejně jako Martina měla jizvu na obličeji a já mám dyslexie. A nikdy jsem to neměla jednoduchý. Některý reakce rodičů mě dosti překvapili. Jinak jsem ráda, že jsem si knížku přečetla.

18.07.2021 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Opravdu hezká kniha, určitě doporučuju :)

06.01.2021 5 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů a H. CH. Andersena Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů a H. CH. Andersena Hans Christian Andersen

Krásná knížka, kde jsou krásné pohádky. Smutné ale krásné.

24.08.2020 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

V knížkách mám ráda spravedlivost a nerada čtu o knížkách kde se zvířata týrájí. Kdybych nemusela tu knihu číst, tak bych ji ani nečetla, hlavně kvůli příběhu.

21.07.2020 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

V příbězích jsem se trochu ztrácela, takže jsem se musela podívat na filmy, ale jinak fajn příběhy.

22.06.2020 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Příběh byl krásný a určitě to všem doporučuji. Nenechte se odradit začátkem, který je celkem nudný, já sama jsem tu knížku kvůli začátku začala číst 3x.

24.04.2020 5 z 5

Přiznám se že začátek mě i dokonce rozbréčel, jinak se mi to celkem líbilo a četlo se to dobře.

24.04.2020 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Film je úplně jiný než kniha. Ale kniha jinak úžasná.

14.02.2020 5 z 5

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Nádherný příběh ❤️

29.10.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Hezčí než film

05.10.2019 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Jedna z mých oblíbených knih

06.07.2019 5 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Bylo to hezký, dobře se to četlo, jen mě naštvala ta kamarádka s tím koncem.

02.07.2019 3 z 5