uarda uarda komentáře u knih

Zahrada na balkoně Zahrada na balkoně Isabelle Palmer

Krásně napsaná a upravená kniha, pro balkonové zahrádky. Krásné fotografie a super nápady. Rozdělená pro praktické využití. Doporučuji

52 projektů na městskou zahradu 52 projektů na městskou zahradu Bärbel Oftring

Krásná kniha, úžasné nápady a fotografie. Doporučuji

Jezírka a fontánky v nádobách Jezírka a fontánky v nádobách Andrea Christmann

Krásné fotografie, pěkně zpracovaný rádce. Doporučuji

13.02.2020 5 z 5

Určování podle 3 znaků: Stromy a keře Určování podle 3 znaků: Stromy a keře Ulrich Hecker

Perfektní rádce na určení stromu a keřů. Doporučuji.

Květiny - Průvodce přírodou Květiny - Průvodce přírodou Dankwart Seidel

Perfektní rádce při určování rostlin. Doporučuji.

13.02.2020 5 z 5

300 rostlin vaší zahradě na míru 300 rostlin vaší zahradě na míru Martin Haberer

Krásná a barevná knížka. Perfektní rádce a nádherné fotografie. Doporučuji.

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Naprosto skvěle čtení. Srandovní uklidňující prostě paráda. Četlo se jedním dechem rozhodně doporučuji!

12.02.2020 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Naprosto úžasný příběh 5 lidí, který je protkaný dobrodružstvím, láskou, zradou a neskutečnou odvahou. Rozhodně doporučuji knížka se četla perfektně jedním dechem nedalo se odtrhnout. Dávám 4* jedna stržena za chyby.

12.02.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Naprosto skvělá knížka nedalo se odtrhnout. Perfektně napsaná a přečtená jedním dechem. Doporučuji

06.02.2020 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Parádní zakončení celé trilogie.

03.02.2020 5 z 5

Zahradní rostliny podle barev Zahradní rostliny podle barev Didier Willery

Krásná kniha, vše přehledně zpracováno. Doporučuji :-)

03.02.2020 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Musím se přiznat, ale knihu sem si taky vybrala podle obálky, která mě strašně moc zaujala. Příběh byl parádní, dobře se četl a když se do knížky trochu víc ponoříte nemůžete ji odložit. Musím přiznat, že po dlouhé době sem narazila na knížku kterou sem měla za 2 dny přečtenou a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože tenhle skončil opravdu napínavě.
Za mě 5* a určitě doporučuji!

26.10.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto skvělá kniha, jakmile se do ní začtete nejde ju jen tak odložit :-)
Rozhodně doporučuji

21.06.2015 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Naprostá paráda!! Určitě na stejném místě jako první díl, celou dobu jsem se nesmírně bavila. Knížka je vtipná i trochu smutná. Rozhodně doporučuji všem co četli první díl!! Budete se určitě bavit!! :-)

27.07.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Parádní knížka, přečtená jedním dechem. Vřele doporučuji. :-)

24.07.2014 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Super knížka, za jeden den přečtena a velice sem se pobavila. Vřele doporučuji na prázdninové čtení :-)

13.07.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Parádní, ještě lepší než první díl. Vřele doporučuji :-)

13.07.2014 5 z 5

Sex, lži a rande přes internet Sex, lži a rande přes internet Rachel Gibson

Nějak mě to nenadchlo, dlouho jsem se tím prokousávala. Řekni mi pravdu je mnohem lepší.

03.04.2014 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Parádní jako první díl (Manželská smlouva), přečteno jedním dechem a opět nezklamala, bavila jsem se jak už dlouho u žádné knížky :-) Vřele doporučuji.

26.03.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Naprosto úžasná knížka bavila sem se od začátku až do konce naprosto úžasná, čtivá vřele doporučuji!!

25.02.2014 5 z 5