tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Rošťák Oliver Rošťák Oliver Petra Braunová

docela vážné na to že je to pro malé čtenáře

26.04.2013 4 z 5

Garfield si válí šunku Garfield si válí šunku Jim Davis

tohle opravdu jeden z nejlepších Garfíldů a jedna z nejlepších knih v USA

26.04.2013

Shrek - Nepostradatelný průvodce (včetně Shrek 2) Shrek - Nepostradatelný průvodce (včetně Shrek 2) Stephen Cole

kdo zná Šhreka je to zbytečné teda mě to příjde na 3

26.04.2013 3 z 5

Asterix a Rahazáda Asterix a Rahazáda Albert Uderzo

To není ten pravý Asterix to je od klesríře co asi dost odpovídá

26.04.2013 1 z 5

Nové Mikulášovy průšvihy – Dopis Ježíškovi Nové Mikulášovy průšvihy – Dopis Ježíškovi René Goscinny

nevím kdo to napsal protože je pravý autor mrtvý ale o dost lepší něž nové díly Asterixe

Nebe mu padá na hlavu Nebe mu padá na hlavu René Goscinny

co to má bejt tohle by se nemělo ani vydávat

25.04.2013 odpad!

Narozeniny Asterixe a Obelixe Narozeniny Asterixe a Obelixe René Goscinny

to je fakt nuda 2 hvězdy za první stránky dál mě to opět zklamalo

25.04.2013 2 z 5

Asterixův syn Asterixův syn Albert Uderzo

žádný vtip a to není bohužel to jediné

25.04.2013 1 z 5

Asterixova odyssea Asterixova odyssea Albert Uderzo

jediný dobrý asterix dobrý od Uderza to je na 4 hvězdy bohatě

Asterix IX-XII Asterix IX-XII René Goscinny

ano super...... Asterix a Norrmani u tohoto dílu jsem si nebyl tak jistý protože film z roku 2006 není moc povedený ale mýlil jsem se ve filmu jsou takové moc moderní chvilky a tím se taky film stává špatný pro mě též zábava jako u mnoha jiných dílu SUPER... moje hodnocení však trošku kazí druhý díl znám film a je dokonce snad o dost lepší. třetí díl mě zas trochu narovnal do dobré nálady pár stránek jak jsou v lázní jsou fakt dobré a navíc ještě jak Obelix se pořád něčemu diví no to byl opět skvělý díl 4 díl je trochu slabší než 1 a 3 ale taky se mi moc moc líbil

Asterix legionářem Asterix legionářem René Goscinny

na tohle jsem se tě těšil hodně hodně ale jak už to bejvá zklamání

25.04.2013 3 z 5

Asterix a galský školní rok Asterix a galský školní rok René Goscinny

od smrti Reného je to fakt blbost ale nikdy to není na odpad ale tady tady to už zašlo daleko kdo nemá rád narozeniny zlatá kniha nečte

25.04.2013 odpad!

Mikulášovy průšvihy Mikulášovy průšvihy René Goscinny

udělejte místo pro Mikuláše

25.04.2013 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

jako encyklopedie která by děti k sobě táhla jako tahle kniha mě přitahovala a chtěla si s hrát super to se moc moc povedlo

24.04.2013 5 z 5

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

ahoj.. film jsem viděl a dokonce mam DVD film je vcelku rodinej a tak se mi moc zamlouval už s autem velmi dobře udělané a kniha není taky nic ke nadávkám to je i s filmem na 5

24.04.2013 5 z 5

Tajemství jednorožce Tajemství jednorožce Hergé (p)

celovečerák je špatný serial dobrý a tohle je na velké 4

24.04.2013 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

jako u komnaty to hodně doháněl film

24.04.2013 3 z 5

Pan Tau a tisíc zázraků Pan Tau a tisíc zázraků Ota Hofman

ahoj lidi jak je pan Tau je super panáček vidím ho rád malého i velkého ale vetší je přece jenom lepší ale zas jako malého si ho člověk dá do kapsy jako veliký by se asi do kapsy nevešel to bych ho tam musel opravdu hodně rvát nebo bych musel mít obr kapsu to bych to udělal takhle naměřil bych si ho pak bych si to napsal do notýsku letěl bych ke švadleně a ukázal bych jí ti veliké kapsy ona by si to taky namalovala a i kdyby trvalo třeba 3 roky nebo bych za to dobu musel projet třeba 70 vlaky stálo by to za to pak bych šel ke švadleně ta by mi je dala a já bych si tam dal pana Tau a ten by se mnou byl klidně i v kině nebo divadle já bych ho z té kapsy vyndal on by se usmál řekl by Bimbo nebo Tau a sundal by buřinku a sedl by si už na sedačku. proč tohle píšu lehké vysvětlení chápu že někdo si říká co ten chlap píše to je snad blázen to je fakt blázen tady má lidem něco doporučit a ne tady řikat že je hroznej šikula a že by všechno vyřešil ne to lidi fakt ne ale já bych si Taua kakt dal do kapsy tak já 2 a 3 sérii mam rád ale bohužel ke mě nikdy 1 série nepřišla tak hezky v dobrém což vysvětluje i tato kniha NUDNÉ doporočuju jenom milovníkům první série ahoj lidi

22.04.2013

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Nejdřív jsem to zadal a říkal jsem něco takového krásného bude mít rozhodně 100 taková hezká knížečka i když jsem to dlouho nečetl a modré hoddnocení mne šokovalo protože pár chvilek knihy které si pamatuji se moc dřív líbili a chvilku si tu knihu začnu číst a máte pravdu je to divné a serial je ale moc dobrý

22.04.2013 2 z 5

Špalíček hádanek Špalíček hádanek Pavel Sýkora