Asterix IX-XII

Souborné vydání příběhů Asterix a Normani, Asterix legionářem, Asterix a slavný štít, Asterix a olympijské hry.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42708/big_asterix-ix-xii-oA5-42708.jpg 4.854

Kniha Asterix IX-XII

mia.com
21.03.2020

Zase další super komixy, u kterých se zasměju i jako dospělá :) miluju ten roztomilý a barevný svět :)

jenda88
06.07.2019

Super knížka

Devil-Ivet
16.01.2019

Naprosto skvělé. Bavila jsem se u všech vyprávěních a nejvíce se mi líbil ten o Normanech. Jak já ty rošťáky s kouzelným nápojem zbožňuji! :)

martinstefko
13.10.2016

"Asterix IX-XII" pro mě zatím obsahuje kvalitativně nevyrovnanější příběhy z prvních tří sebraných knih.

Aki12
04.09.2016

Asterix a Normani jsem zhlédl ve filmové podobě, takže další díl, od kterého jsem věděl, co se stane. Nicméně ty další díly jsem neviděl a jsem za to rád, protože to bylo skvělé.

Heřmis
28.06.2016

I za tyto díly dávám plný počet. A to hlavně proto, že když to čtete znovu v dospělosti, tak objevíte další drobné vtípky, které jste třeba jako děti nevnímali nebo nechápali. Je to zkrátka vhodné pro všechny generace.

borknagar
30.01.2016

V pořadí již třetí omnibus Asterixe a jeho přátel. A ač malý vzrůstem, zábava je s ním každopádně přenáramná. Tento omnibus obsahuje můj nejoblíbenější díl a to Asterix legionářem, po všech stránkách perfektní svazek se slavným štítem, zjistíme jak Asterix a ostatní galové zvládnou olympijské hry a to prosím pěkně bez kouzelného lektvaru a také se bude muset Majestatix postarat o městského syna svého bratra, Zničehonixe. A to vše za moderní hudby Rolinx Stonix!!!!

tyzik.cejka
25.04.2013

ano super...... Asterix a Norrmani u tohoto dílu jsem si nebyl tak jistý protože film z roku 2006 není moc povedený ale mýlil jsem se ve filmu jsou takové moc moderní chvilky a tím se taky film stává špatný pro mě též zábava jako u mnoha jiných dílu SUPER... moje hodnocení však trošku kazí druhý díl znám film a je dokonce snad o dost lepší. třetí díl mě zas trochu narovnal do dobré nálady pár stránek jak jsou v lázní jsou fakt dobré a navíc ještě jak Obelix se pořád něčemu diví no to byl opět skvělý díl 4 díl je trochu slabší než 1 a 3 ale taky se mi moc moc líbil