Tynka27 Tynka27 komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Moc krasna knizka. Trochu mi to pripominalo Bezpecny pristav a Archeruv hlas. Tema hodne citlive. Ukapla slza,hlavne kvuli Riverovi. Urcite opet v budoucnu prectu :)

10.09.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak nejak jsem tusila co se ke konci bude dit,jsem rada ze to skoncilo,tak jak to skoncilo. A uprimne,ty mrse Verity proste neverim:D za me skvela kniha!

09.09.2020 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Na tento pribeh jsem se moc tesila. Byla vtipna a v podstate jsem byla i spokojena,ALE…trochu jsem cekala nejake drama az se Damon dozvi,ze je otec. Cekala jsem nejake sblizovani mezi otcem a dcerou a to neprobehlo.Vse se vyresilo behem par stranek. Takze knihu doporucuji,ale nehledejte tam zadnou hloubku.

30.03.2022 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak to byla jizda. Ze zacatku jsem mela zmatek ve jmenech,ale to pozdeji nijak nevadilo. Bryce je skvela postava,zadna kvetinka,ktera si necha neco libit:D Hunta jsem si oblibila uz od zacatku a s Bryce tvori legracni dvojku :D trochu se obavam toho jak to s nima bude v dalsich dilech. Vsichni moc dobre vime co dela Maas s muzi hlavnich hrdinek :D aby nam neudelala z Hunta druheho Tamlina a z Aidase Rhysanda ???? Uklidnuje me na tom fakt,ze Hunt ma kridla,tak snad to bude jeji osudovy muz :)

Spoiler
Moc jsem si oblibila postavu Micaha..charismaticky a pritazlivy archandel. Tesila jsem se na kazdy jeho vystup:D takze ten konec pro me byl opravdu zklamanim :(

Nevim jak to ta Maas dela,ale v kazde jeji knize me dokaze dostat nejakou smrti vedlejsi postavy. Ve Sklenenem trunu to byla postava Gavriela a v teto knize postava Connora. I kdyz tam byl jen kratce,oblibila jsem si ho a moc jsem mu s Bryce fandila a ty posledni zpravy,ktere ji napsal...no dostalo me to.

No a ted budeme zase cekat..

16.10.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Za me zatim nejslabsi kniha od Elle

15.08.2020 3 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Tak ja nevim. Neco mi v tehle knizce chybelo. Vubec jsem necitila to jiskreni mezi hlavni dvojici. Je dost mozne,ze pribeh Isaaca a Sawer nastavil latku tak vysoko,ze uz ji nic neprekona. Tuhle knihu jsem cetla poprve a zrejme i naposled,ale i tak se moc tesim na dalsi dil :-)

10.01.2021 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Emmy sem Emmy tam, rikala jsem si,jestli je ten pribeh vubec o Aidenovi a Cami..to me rozcilovalo natolik,ze jsem se nesoustredila na samotny pribeh :D

03.08.2020 3 z 5

Mrtvá říše Mrtvá říše Stacey Marie Brown

Pro me zatim nejlepsi dil

29.04.2024 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

To byla zase jizda:-) precteno na jeden nadech:-)

27.06.2020 5 z 5