Tůčomil1234 Tůčomil1234 komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tato kniha se mi moc líbila. Za mě nejlepší z celé série. Chtěla jsem si přečíst 2 strany a prodloužilo se to na 4 kapitoly. Velmi doporučuji

05.05.2023 5 z 5

Toto byla moc dobrá kniha. Napínavá, dlouhá ( ale to mi nevadilo spíš opačně ), vtipná, zajímavá. Toto mě moc bavilo. Když jsme si chtěla číst třeba 15 minut, protáhlo se to na hodiny.
Velmi doporučuji všem. :)

19.03.2023 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Velmi zábavná kniha. Chtěla jsem jí číst tak 5 minut a protáhlo se to na 1 h a i více. Četla jsem ji na čtečce každý večer. Moc zábavná a dobrodružná kniha. Velmi doporučuji:)

19.02.2023 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Pro mě zatím nejzábavnější díl Harryho Pottera. Chtěla jsem číst tak dvě tři stránky a přečetla jich takových 15. Moooc mě tato kniha bavila. Doporučuji

31.12.2022 5 z 5

Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky Jiří Žáček

Velmi dobrá a zajímavá kniha. Je dost poučná a vždy mě každý příběh velmi pobaví. Doporučuji

18.12.2022 5 z 5

České pohádky České pohádky Jan Drda

Moc zajímavá a dokonce i poučná kniha. Doporučuji pro milovníky českých pohádek.

18.12.2022 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Četla mi to babička když mi bylo asi 4 roky a je to skvělá kniha doporučuji ️

07.12.2022 3 z 5

Včelka Mája a její dobrodružství Včelka Mája a její dobrodružství Waldemar Bonsels

Včelka Mája je dobrá knížka i film Doporučuji

07.12.2022

Kamilka a medvídek Míša Kamilka a medvídek Míša Nancy Delvaux

Velmi zábavná knížka i pro starší čtenáře.

Zatoulaní pejskové Zatoulaní pejskové Rebecca Johnson

Julinka je úžasná a všechny příběhy jsem prožívala s ní. Moc nádherná kniha.

Hraní s angličtinou Hraní s angličtinou Eva Petrová

Dobrá kniha pro procvičení angličtiny

25.08.2022 2 z 5

Mája a smraďoch z neznáma Mája a smraďoch z neznáma Elise Gravel

Velice zábavná kniha. Doporučuji

25.08.2022 5 z 5

Tato kniha mě moc bavila. Každou hodinku svého volného času jsem strávila nad příběhy Morrigan. Velmi zajímavé a napínavé. Doporučuji pro milovníky fantasy knih.

25.08.2022 5 z 5

Tajemná moc zvířat: Oni vědí, my jen tušíme Tajemná moc zvířat: Oni vědí, my jen tušíme Olga Krumlovská

Tato kniha mě moc bavila. Nejvíce času jsem strávila nad příběhy o zvířatech. Moc zajímavé. Doporučuji pro milovníky zvířat.

25.08.2022 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moc hezká kniha. Když jsem si chtěla přečíst jednu kapitolu a pak přestat, přečetla jsem jich 6. Pak jsem chtěla číst jen 10 minut a protáhlo se to na 1 h. Tolik mě kniha bavila, že jsem si musela přečíst i : 2,3 a teď čtu 4. Doporučuji všem

24.08.2022 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Je to moc hezká kniha. Když jsem jí četla bavilo mě to tak, že jsem seděla a četla 2 hodiny. Doporučuji:)

24.08.2022 5 z 5