Tajemná moc zvířat: Oni vědí, my jen tušíme

Tajemná moc zvířat: Oni vědí, my jen tušíme https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456407/bmid_tajemna-moc-zvirat-oni-vedi-my-jen--AD4-456407.jpg 4 6 4

Zázračné schopnosti zvířat Skvělí věštci a mocní léčitelé Všechno vědí dříve než my, lidé. Díky našim domácím mazlíkům nebo třeba i divoké zvěři v naší blízkosti se můžeme vyhnout mnoha nebezpečím. Umí vycítit přírodní katastrofu až dva dny předem, vědí, kam udeří blesk, jsou skvělými indikátory počasí, svého páníčka dokážou obětavě léčit a dodávat mu energii, skvěle rozpoznají škodlivá místa od léčivých, vidí do lidské duše a dobře odhadnou neznámého člověka, mohou se stát kontaktem se světem neviditelných bytostí, propůjčí nám svoje dokonalejší smysly, stačí jen jim naslouchat a vnímat, co nám naznačují.... celý text

Tůčomil1234
25.08.2022 4 z 5

Tato kniha mě moc bavila. Nejvíce času jsem strávila nad příběhy o zvířatech. Moc zajímavé. Doporučuji pro milovníky zvířat.

Tůčomil
23.07.2022 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Nejvíce mě bavily ty všechny příběhy. Byly to napínavé a zajímavé. Doporučuji:)

hu_87
22.09.2021 4 z 5

Hodně zajímavostí ze světa zvířat, ale také jejich symboliky, historie, kultury apod.

Popko
28.03.2021 2 z 5

Kniha obsahuje několik kapitol o různých zvířatech, kde jsou uvedené o zvířeti vždy zajímavé schopnosti, co o nich říká mytologie, dále pak co zvířata znamenají ve snu a příběhy, které se s konkrétním zvířetem staly. Začátek, možná do poloviny to nebylo nejhorší, konec mě však nebavil. Stálé stejná struktura a na konci "nahuštěno" všemi možnými zvířaty.

Kniha Tajemná moc zvířat: Oni vědí, my jen tušíme je v