TTwigy TTwigy komentáře u knih

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Dost mi to připomíná knihu Milý Johne, podobná tématika, podobná dvojice (studentka, voják), ale přes to mi děj ubíhal rychle ( přečteno za jeden den) a vtáhlo mě to do knihy.... oddechové čtení...

09.07.2019 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Obsahuje spojlery....kde začít..tím lepším :D...je to rozhodně lepší než předchozí díl, avšak i když zázračně jako mávnutím proutku Easton dospěl, tak mi to příjde tak neuvěřitelné, až to bije do očí. V předchozím díle a vlastně i na začátku tohoto pije první ligu, pomalu se na něj nesmí nikdo ani zamračit, aby se z toho nehroutil a nesahal po láhvi a hle, v druhé půlce už nic, čistý několik dní bez problému, žádný absťák, žádné rváčské choutky..no prostě blbost..další nepromyšlenost vidím v tom, když v půlce knihy Hartley s Eastonem příjdou k hackerovi a vytahují údaje z jejího telefonu, aby měli usvědčující důkazy..nevím napadlo to jen mě nebo i další, že jednoduše mohli zadat číslo jejího otce a ten mistr přes IT by vytáhl vše z jeho telefonu věřím, že by tam bylo daleko víc špíny..ale ok chápu, neměla by o čem dál psát :D ...ale co mě teda nejvíc v tomhle díle štvalo..Hartley v minulém čísle ranařka, s ničím se nepárala a teď i když ztratila paměť tak byla tak neskutečná slepička, nechala si doma nehorázně sr.t na hlavu od všech včetně mladší sestry...nevím prostě tohle mi příjde až nereálné, že by se prostě neozvala, dokázala bydlet a živit se sama, měla 17 a jako nebyla doma schopná se trochu hájit? No myslím, že ještě dostanou prostor dvojčata a Hartleyina ségra, ale ani se na to netěším...série slábne díl od dílu..i když nejhorší za mě byl pořád ten 4.

06.09.2018 3 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Spojlery: Kniha mě bavila. Četla se sama, za den jsem jí měla přelouskanou. Ale co mě fakt štvalo, byla povaha Absint. Když se s ní chtěl chlap vyspat, tak byl špatný, protože nepočká a chce jen jedno...a když jí Kerouac odmítal, tak ho naháněla a štvalo jí, že s ní spát nechce....ano asi se tak chovala vzhledem k svému věku, ale i tam mě to tam vadilo..Navíc si myslím, že vzhledem k tomu co si Absint v dospívání prožila, mohla ji nechat trošku upustit páry v konfliktech se sestřenicí..já bych jí normálně natáhla a to nemám za sebou to co ona :D..

04.09.2018 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Teda dámy, nechápu zde to nadšené vzdychání nad nádhernou knihou. Nejenže do necelých sto stránek nejde vtlačit žádný pořádný příbeh (pokud to není nejaká novelka k rozběhnuté serii), tady mi spíše přišlo, že se autorka jen učí, jak co nejlépe popsat milostné pozice. Vůbec jsem ději nevěřila a to jsem zastánce jak historických románků, tak příběhů zahrnujících erotiku a sex. Ale zde jen tři hvězdy a to s odřenýma ušima s přihlédnutím k dalším o mnoho lépe sepsaným autorčiným příběhům.

26.08.2018 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

To jako fakt? Co to je za pitomý konec..!!!!! No jen doufám, že následující díl bude brzo.. Klidně mohla být jedna kniha o Gideonovi a jedna o Eastovi...než příběh jednoho bráchy zkrátit a druhého useknout v tom nejnapínavějším....horší jak nějaká telenovela :-D

09.08.2018 4 z 5

Nemravné známosti Nemravné známosti Sylvia Day

Škoda těch urychlených konců. Ale i tak jsem dala 4 hvězdy, příběhy mě celkem chytly.

31.12.2017 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Jak už zde zaznělo, první část relativně v pořádku, druhý vztah mi taky nevadil, možná mě i víc bavil, protože Colton nebyl tolik průhledný jako jeho bratr...ale...autorka se podle mě snaží do druhé části nacpat příliš hlubokých témat ( gang, problémy s rodinou, psych. problémy a další tragédie) a všeho se dotýká hrozně povrchově...to je jedna hvězda dolů...ale co za ten nedodělaný konec? Nakonec teda má tři hvězdy, ale nějaké usmíření s duchy, když už se dostala domů? Nějaký konec nebo náznak a směr vztahu Nell a Coltona? Tak si na konci ještě vrzli (já jim to sice přeju :-D ) , ale uzavření knihy autorka těžce nezvládla...

27.10.2015 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Hotovo.. :-)....jak už u dočtených sérií u mě bývá, mám z toho protichůdné pocity..ale v konečném výsledku jsem spokojená...líbí se mi, že se knihy pořád točí okolo stejného prostředí a autorka vytvořila už při první sérii tolik osob a generací, že jí to vystačí na několik dalších sérií..Zatím mě obě linie lovců dost chytly jak Nástroje smrti, tak Pekelné stroje (taky dost dobrá série - né-li lepší)..jen mě dost mrzí, že na další knihy budeme muset počkat ( když pominu Magisterium) než nám je vydají v češtině, protože mě po této poslední knize z NS série doslova lákají povídky Magnuse, kterých je 10, i Shadowhunters academy, kde se zaměřuje spíš na Simona a ty vychází každý měsíc jako e-novely...jen český překlad je v nedohlednu :-( ....zkrátka toto téma mi vyloženě sedlo jako dosud žádné jiné fantasy, líbí se mi, že autorka neuskakuje do jiných žánrů, drží a propracovává, to, co se jí povedlo a opravdu má knihu od knihy lepší podle mého názoru, no a teď nezbývá než jen čekat na nějaký další přírůstek do Shadowhunters family, nebo (což v budoucnu určitě vypukne) počkat na seriál..

12.05.2015 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Souhlasím s Lucka.79...konec byl zbytečně zkrácený jakoby rychle, rychle dopsat. Ale jinak hezký, čtivý příběh

24.08.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

pro mě velmi silný příběh...

08.01.2014 5 z 5