tessie_m tessie_m komentáře u knih

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Skvělá kniha, strašně se těším na další díl. Podobné hodně Nástrojům smrti, které mám také ráda. Doporučuji.

06.08.2023 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

(SPOILER) První kniha od autorky a musím říct, že takový průměr za mě, z knihy mě bavil skoro celou dobu jen příběh z přítomnosti, ale jakmile byla Xanthe v minulosti, nudila jsem se. Ale posledních 100 stránek bylo skvělých. Uvidíme u dalších dílů.

06.08.2022 3 z 5

Dotek smrti Dotek smrti Gustav Tegby

Tohle bylo děsný, bylo jen pár části, kde to bylo zajímavé, jinak mě to nebavilo, musela jsem se nutit do čtení. A co vůbec nechápu, je ten konec.. proč?!

13.11.2021 2 z 5

Postava ve stínu Postava ve stínu John Bellairs

Tato kniha mě moc nebavila, jen konec byl zajímavý a napínavý. Taková oddechovka spíše.

18.10.2021 2 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Bylo to fajn, ale první polovina knížky mě příšerně nudila, možná by mě to bavilo více, kdybych byla mladší (13-15), konec byl trochu více napínavý a zajímavý než zbytek knížky, zkusím ještě další díly a uvidím. Zatím nic moc.

15.09.2021 2 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Já nevím, co se děje, ale mě kniha vůbec neuchvátila, jak tady všichni píší, přišla mi moc rychlá, nebylo tam pořádně vysvětleno jaká událost vedla k vytvoření Výhně. Přišlo mi, že autor konec knihy hrozně uspěchal, mohl se rozepsat trochu více, otevřený konec mi nevadí, spíš to, jak rychle se ke konci knihy dostal. Nevím, jestli si přečtu další díly.

21.08.2021 2 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Překrásné ilustrace, poutavě příběhy s kouzelnickou tematikou

16.01.2021 4 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Ne, tohle se mi vážně nelíbilo, jsem zklamaná.

08.01.2021 2 z 5

Hlídači Hlídači Neil Spring

Bavila mě, i když byly někde části, které jsem si neuměla úplně vysvětlit a nudila jsem se...knihu bych ale rozhodne doporučila lidem, kteří mají rádi sci-fi

16.06.2020 2 z 5