Tess33 Tess33 komentáře u knih

Devět křížů Devět křížů Roman Kulich

Souhlasím s většinou....zbytečné protahování a neustále dokola se opakující děj/dialogy....ten konec to lehce zachránil, ale i tak byl dost předvídatelný.

30.01.2024 2 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Některé části zbytečně protahované...

26.01.2022 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Vcelku poutavý příběh...nesplnil se úplně me očekávání ale nečekaný zvrat a rozuzlení na konci příběhu se dostavilo. :)

21.01.2018 4 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Do jisté míry v celku reálný příběh.

30.07.2017 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Naprosto strhující a děsivý příběh. Tato kniha patří k těm od kterých se nemůžete odtrhnout a hltáte jednu kapitolu za druhou. Příběh mě nutil vymýšltet vlastní teorie, které se postupně odhalovanými detaily byla nucená měnit. :D Je fajn jak je na konci vše naprosto jinak než se na začátku zdá. !!!

07.05.2017 5 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Velmi fascinující kriminální příběh ve kterém je pachatel známí už od první kapitoly. To mě sice překvapilo, ale na kvalitě příběhu to vůbec neubírá. Spíše naopak. :)

07.03.2017 5 z 5

Naprosto parádní a strhující příběh. Knihu sem doslova zhltla za dva dny. Nemohla sem se od ní odtrhnout. Po přečtení jsem si pustila filmové provedení a nastal šok - jasně že knížký bývají lépe provedené než filmy (ale tenhle mě opravdu zklamal) nejen že v něm byly chyby (hlavně co se postav a jejich schopností týče) ale i konec byl odlišný od knihy.

Takže knížka TOP!!!

Film 3 hvězdičky z 5

06.01.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Super!

26.07.2016 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Odpočinkový příběh o stáří....konec konců každého nás to jednou čeká :)

17.03.2016 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Je fajn jak plynule kniha navazuje na předchozí díl. Ale oproti prvnímu dílu je zde drobné zklamání. přijde mi jako by autor příběh zbytečně natahoval.

07.05.2017 4 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Poutavý a vcelku reálný příběh.

07.05.2017 5 z 5