Tess33 Tess33 komentáře u knih

Devět křížů Devět křížů Roman Kulich

Souhlasím s většinou....zbytečné protahování a neustále dokola se opakující děj/dialogy....ten konec to lehce zachránil, ale i tak byl dost předvídatelný.

30.01.2024 2 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Kniha, kterou jen tak neodložíte a musíte číst a číst a když už si konečně myslíte, že jste přišli na to kde je vlastně pravda otočíte stránku a vše je úplně jinak a vy jste se svým ,,pátráním,, zase na začátku.

11.12.2023 5 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krásný příběh o knížkách a knihomolech :) ze začátku mě knížka sice moc nebavila, pak se ale příběh trošku rozjel a byl krásný.

03.05.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Asi nejslabší kniha z celé série...nudné a rozsáhle popisování děje, který se táhne celou knihou jako odporný smrad. Na konci jako kdyby otrávil samotného autora a ten to chtěl co nejrychleji ukončit.

19.11.2022 2 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Některé části zbytečně protahované...

26.01.2022 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Příběh nebyl špatný! Kniha je psaná v krátkých kapitolách...skoro jako deník což oceňuji. Teď to očekávané ale, postava dědečka mě vrcholně obtěžovala, měla jsem sto chutí části knížky s jeho vyprávěním vytrhat :D

08.12.2021 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Autorka opět nezklamala.

16.11.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Za mě jedna z těch lepších z celé série.....konec trochu přitažený za vlasy. V tomto díle se narozdíl od ostatních Servaz nenahání s Julianem Hirtmannem jako kočka s myší. Navíc po předchozím díle mám pocit že Hirtmann je asi brácha Chucka Norrise, kterému projde naprosto všechno a dokáže i nemožné....

04.10.2021 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Trošku mě otravovalo jak jsou některé věty napsané v cizím jazyce a chybí překlad (třeba v poznámce pod čarou).

25.05.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Ze začátku mi jedna dějová linka trochu připomínalo seriál Castle Rock, který je podle knižních předloh Stephena Kinga...Nakonec se z toho ale vyklubal parádní napínavý příběh. Kříďáka to nepřekonalo ale Jámu ano.

01.01.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tento díl není tak vtipný jako předešlé, ale i tak nezklamal. ????

29.12.2020 4 z 5

Proč máma nadává Proč máma nadává Gill Sims

Nestává se často že by druhý díl byl ještě lepsi nez první. Opět pobavilo!!! ????

18.03.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Naprostá pecka. To jak v každé kapitole odhalujete nové a nové indicie, které Vás nutí vytvářet si vlastní teorie aby ste pak s další kapitolou a další indicií zjistili že je vše vlastně úplně jinak. Příběh je napínavý a poutavý. Není to taková ta klasika jedna mrtvola jeden šerif jeden vrah... Když se dostanete na konec a myslíte si že už je vše naprosto jasné a objasněne přijde poslední kapitola a vyrazi Vám dech.

03.01.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Super oddechovka, místy jsem se smála opravdu nahlas. Připomíná mi Deník Bridget Jonesové.

03.01.2019 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Na začátku přišlo docela zklamání...myslela sem si že knihu ani nedočtu, ale nakonec se přípěh docela rozjel, najednou jsem byla v půlce knihy a pořád sem neměla nejmenší tušení kdo je vrah....najednou vše nabralo rychlý spád a ja byla na konci a na posledních 5 stránkách přišel nečekaný obrat. Když sem knihu dočetla zůstala sem doslova s otevřenou pusou. Vše bylo nakonec úplně jinak.....

21.01.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Zklamání...přijde mi jako by tato povídka měla být napsána co nejrychleji a tomu také odpovídá její kvalita...

21.01.2018 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Vcelku poutavý příběh...nesplnil se úplně me očekávání ale nečekaný zvrat a rozuzlení na konci příběhu se dostavilo. :)

21.01.2018 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Naprostá bomba!! Smála sem se od začátku až do konce

21.01.2018 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Po přečtení prvního dílu této trilogie sem byla nadšená. Vrhla sem se na druhý díl u kterého se dostavilo zklamání. Naštěstí to třetí díl vše zachránil.
Kniha umožňuje odpoutat se na chvíli od všedních starostí reálného světa a dá volny průchod vaší fantazii.

30.07.2017 5 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Do jisté míry v celku reálný příběh.

30.07.2017 4 z 5