tereza5767 tereza5767 komentáře u knih

Sněžná slepota Sněžná slepota Ken Follett

Čtivé, napínavé.

10.03.2021

Mikro Mikro Michael Crichton

Skvělá kniha, přečetla jsem jedním dechem.

10.03.2021

Žena v bílém plášti Žena v bílém plášti André Soubiran

Zajímavá kniha z poměrně nedávných dob o porodnictví a tabu antikoncepce či potratů v Evropě. Škoda jen, že se do knihy vloudilo trochu moc ženského přemýšlení nad city, které se opakovaly a občas jsem musela přeskočit. Dobře čtivá.

16.11.2019 3 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Skvělá kniha, pro mě ještě lepší než první díl.

16.11.2019 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se dobře čte, ale doporučila bych ji spíše mladistvé kategorii čtenářů. Fajn letní čtení, nic víc nic míň.

21.08.2017 3 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Ranhojič i Šaman, skvělé knihy, třetí díl však zklamal. Knihu jsem dočetla, ale bylo to spíše z principu dočíst trilogii, než že by mě příběh zaujal.

20.08.2023 2 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Jedním slovem skvělé! Doporučuji všem příznivcům historických románů.

01.04.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Trochu pohádkový příběh s příměsí červené knihovny. V půlce jsem si říkala, že knihu snad odložím, stále se opakující myšlenky a pocity a děj velmi slabý, ale nakonec jsem dočetla a byla jsem ráda, protože až ke konci kniha dostala spád.

01.04.2022 3 z 5

Zima světa Zima světa Ken Follett

Stejně jako první díl, skvělý.

10.03.2021 5 z 5

Platforma Platforma Michel Houellebecq

Nemohu říci, že by se mi kniha vyloženě líbila, protože H. styl mi prostě nesedí, kdy na každé stránce souloží, stříká a líže až málem omdlí, ale kniha má zajisté i k zamyšlení hodné názory, obzvláště konec je moc zajímavý. "Nechuť k životu ještě neznamená, že máme chuť zemřít."

05.09.2019 3 z 5

Příští Příští Michael Crichton

Zajímavé myšlenky o tom, kam až věda může zajít. Občas jsem musela přeskočit pár řádků, protože se kniha opakovala, ale jinak určitě k přečtení doporučuji všem.

14.08.2019 4 z 5

Přistání Přistání Marion Zimmer Bradley

Fajn čtení, i když jsem musela občas přeskočit řádky. Knihu znova určitě číst nebudu, ale přečtení nelituju. Četla jsem i druhý díl, který he zcela jiný a i pro jiný typ čtenářů. Zatímco tento díl si může přečíst každý, 2.díl je spíše pro mladistvé. Zajímavá myšlenka o tom, že možná každý v sobě má skryté schopnosti.

21.08.2017 3 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Poměrně jednoduché čtení, hodně předvídatelné a zdlouhavé. Pocity a myšlenky hlavní hrdinky se stále opakují, takže přeskočením pár řádků o nic nepřijdete. Knihu mi doporučila moje 60tiletá maminka, které se moc líbila, ale mě bohužel kniha zklamala.

18.04.2015 2 z 5

Mělké sibiřské hroby Mělké sibiřské hroby Michael Krupa

Krásná kniha, kterou si v rodině přečetli všichni členové a u všech se setkala s velkým úspěchem.

11.02.2015 5 z 5