Terez25 Terez25 komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Mistrně napsaná detektivka. Víc netřeba dodávat. :-)

01.11.2017 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Právě jsem dočetla, zhruba po měsíci. Kniha ve mě zanechala rozporuplné pocity. Příběh se mi líbil, byl napínavý, postavy sympatické. Obzvlášť hlavní vyšetřovatelka a její kolega. Na druhou stranu mi ale trochu lezlo na nervy věčné popisování všeho kolem, hlavně zimy a podivné metafory, které byly přítomny v celém příběhu. To všechno z ní ale v žádném případě nedělá špatnou knihu. Nicméně Mons Kallentoft si mě osobně nezískal.

10.10.2017 3 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Kniha se mi líbila, byla čtivá. Námět je rozhodně velmi originální. Hlavní hvězda knihy a zároveň vypravěč je sympatický, celou knihu mu držíte palce. Jsem zvědavá na další knihy od autorky.

23.09.2017 5 z 5

To To Stephen King

TO jsem četla už před pár lety a pamatuji si, že ve mě román zanechal hluboký dojem. Včera, po shlédnutí nového filmového zpracování jsem dostala chuť přelouskat tuhle bichli znovu. :-)

15.09.2017 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Kniha mě bavila, je čtivá, ale je to ta z těch knih, na které si za týden už ani nevzpomenete.

15.09.2017 3 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Zatím odkládám. Nějak mi kniha nesedla.

06.09.2017

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Úžasné čtení! Nemohla jsem se odtrhnout. Kniha má spád a nenechá vás vydechnout.
Přečteno za dva dny. Doporučuji.

06.09.2017 5 z 5

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Dobrá kniha, autorčina prvotina. Příběh se pozvolna rozplétá a dobře se čte. Rozhodně stojí za přečtení. Jsem zvědavá na druhý díl.

02.08.2017 4 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Přečteno dvakrát.
Velmi dobře konstruovaný příběh, sympatický hlavní "hrdina", zajímavá zápletka. Skvělá kniha, která se čte sama.

31.07.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Super kniha, skvělá zápletka. Velmi rychle mě vtáhla do děje.

31.07.2017 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Kniha mě vůbec neoslovila, špatně se mi četla.
Jsem někde v půlce, zatím odkládám. Možná se k ní vrátím později.

31.07.2017 2 z 5