Tereyciiik Tereyciiik komentáře u knih

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Souhlasím, že o thriller se nejedná. Mě to z počátku vůbec nebavilo, ale knihy neodkladam, tak jsem dala šanci. Ale prostě mě to nebavilo, byla světla místa, kdy jsem četla s chutí, ale převážně mě to nudilo. Hlavní postava mi prisla ze začátku fajn, ale postupne se mi strašně zprotivila. A konec bych taky čekala lepší, více detailnější, lépe popsané osudy ostatních postav.

11.11.2022 3 z 5

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

Vážně se nepovedla. Ze série Srdcovky, zatím nejslabší dílo. Je to škoda, protože jinak se mi autorka v předchozích dílech vážně líbila. Snad příště. Každopádně Srdcovky jsou pěkná, odpočinková čtení.

01.06.2022 2 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Kniha se mi líbila, akorát ten začátek byl takový o ničem. Dost dlouho jsem si říkala, kam to vůbec povede a zda to má nějakou pointu a konec, co mi něco řekne. Dopadlo to celkem dobře, ikdyz pro mě trochu nečekaně. Celkově se mi její knihy líbí.

01.04.2022 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Další hezká duchařina. Líbil se mi dej, i když byl už v jiných knihách. Místy jsem se i bala, což je super, život přece neni peříčko. Jediné co mě u jejich knížek mrzí je to, že jsou kraťoučke.
Těšíme se na další její dilko.

14.10.2021 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

No zase krásné počtení. Po dlouhé době pěkná detektivka, s úžasným a nečekaným koncem. Moc sekl ku líbil vývoj postav. Pátrání po pravdě bylo vážně povedené. Joy prostě ví, jak na to!

08.10.2021 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Skončila jsem v půlce a velké zklamání. Poe vysokého hodnocení jsem se těšila a byla to spíš ztráta času. Moje první nedotčená knížka. Chápu, že někomu se líbí a jedině dobře, ale já v tom bohužel pro sebe nic nenašla. Škoda.

26.03.2021 1 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Tuto autorku moc ráda čtu, píše skvělé. Tentokrát mi to ale přišlo průměrné. Celou dobu jsem čekala, co se bude dít. Konec byl dobrý, to urcite, ale do té doby se to celkem táhlo. Každopádně nezanevřu a vrham se na poslední z knížek.

20.03.2021 4 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

(SPOILER) No, mám celkem smyšlené pocity. Na jednu stranu se mi líbil styl psaní, ale na druhou mi to strašně připomínalo film "Ruka na kolébce".
Knihu jsem přečetla velmi rychle, ale žádné napětí se tam nekonalo, jen zvědavost, jak a kdy se to vyklube.

01.03.2021 4 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Páni.. Kniha byla vážně pěkná. Tedy, sozste věci jsem nerozuměla, vubec jsem nevěděla o co šlo, na druhou stranu příběh byl zajímavý, pěkně se četl a ubyhalo to rychle, i když tam vlastně moc akčních linek nebylo, stejně bylo co číst. V pár okamžicích, osloveních či názvech jsem zaznamenala přítomnost Eragona, ale bylo to potěšující si na něj znovu vzpomenout.

Každopádně se těším na pokračovací, protože ač nerada, musim přiznat, že bych si knihu potřebovala přečíst znovu, takže doufám, že druhá kniha mi tyto záhady vyjasni.

26.02.2021 5 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Kniha byla vcelku hezky napsaná, ale pro mě byla prakticky o ničem, motala se prakticky stále dokola o tom samém a vlastně ani ne vůbec důležitém. Konec byl sice překvapivy, ale kniha celkove nezajímavá.

19.07.2020 2 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Moc se mi to líbilo, krásná oddechovka. Spousta pěkných, i kdyz asi méně skutečných náhod a překvapení. I když už dopředu tušíte co se stane, ničemu to podleme nevadilo a i tak jsem si to ráda přečetla a těšila se na další kapitolu, díky kterým se to četlo perfektně. Zápletka tedy slabší, ale to mi ani nevadilo, spíš se mi celkve líbil plynuli dej a vývoj postav. Určitě zkusím další knihu.
PS. Vizuálně velmi pěkné udělaná knížka B-)

01.04.2020 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Moc pěkné početní, ale bohužel krátke. Jinak bylo vše tak, jak jsme na to od Christophera zvyklí :-D těším se na další pokračování, které snad podle názvu bude. Ráda bych věděla, jak to dopadne s Murtaghem a mladou slečnou. Knihu doporučuji na pěkný večer.

27.03.2020 4 z 5

Temná komora Temná komora Jonathan Moore

Ze začátku mi přišla chaotická a nějak mi unikalo, co je hlavní děj. Jinak se to četlo docela dobře, a konec mě překvapil, nečekala jsem takový.

22.09.2017 3 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Knížka se mi moc líbila, i když byla o Facebooku.. Ale jinak dějová linie parádní a zase jsem nevěděla jak to dopadne, až do samého konce..

02.02.2017 5 z 5