Tvůj perfektní rok

Půvabný, strhující román o jednom muži, jedné ženě a o opravdu důležitých životních otázkách. Paralelní, časově posunuté příběhy Jonathana, rozvedeného čtyřicátníka unaveného životem, a činorodé optimistické Hannah, které svede dohromady diář s nadpisem Tvůj perfektní rok, popsaný nejrůznějšími radami, pokyny a citáty, jimiž se začnou nezávisle na sobě řídit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358439/big_tvuj-perfektni-rok-whY-358439.jpg 3.8147

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dein perfektes Jahr, 2016

Kniha Tvůj perfektní rok

MoonR
21.11.2022

Bolo to skvelé! Ľúbim tieto "zázračné" náhody, sebaobjavovanie a transformácie. Napísané je to veľmi dobre, až tak, že som si vôbec nevšimla kedy som sa dostala na str. 234.. naozaj netuším kedy a ako sa to stalo :D len som stále bola zvedavá čo bude ďalej.. a ..bolo to :D Už teraz sa teším za budúcich čitateľov tejto knihy, pretože je to ten druh literatúry čo pohladí na duši, povznesie na duchu a zároveň sa človek môže nenútene a nebadane zastaviť (na podnet knihy) a zo zvedavosti vyskúšať čo môže zmeniť "u seba". Čo je vlastne začiatok jeho perfektného roku.. :)..

Aziza23
03.10.2022

Krásny príbeh, aj keď miestami dosť smutný. Každopádne je veľmi zaujímavý, navyše s množstvom pekných myšlienok, takže určite stojí za prečítanie.

Holly.W
21.02.2022

Příjemná oddechovka o smutné ráně osudu pro jednu ženu a o nápravě a zlepšení života jednoho nabubřelého muže. Kniha by pro mě byla průměrnou, nebýt zázračného diáře. V diáři a sem tam i v knize jsou dobré rady pro život, některé jsem si napsala, některé jsem již začala realizovat. Například, každé ráno si zapíši tři věci, za které jsem vděčná a večer tři věci, které se mi ten den líbily. Čtu knihy o tom, jak zlepšit svůj život, jak milovat sama sebe a snažím se na tom pracovat. Proto dávám této knize o tu jednu hvězdičku navíc, protože jsem se dozvěděla informace a rady prospěšné pro můj vlastní život.

Anastazie0810
09.01.2022

Tato kniha je mou poslední, kterou jsem stihla přečíst za rok 2021. Je to velice čtivé a hezky napsané. Líbil se mi námět s diářem, který určitě bude inspirativní. I když to není "veselé" čtení, zanechalo to ve mě spoustu dojmů a myšlenek k přemýšlení.

pip11
03.01.2022

Zajímavý příběh, ale v podstatě jsem ho vnímala jako celkem smutný. Sice je prokládaný zábavnými částmi a konec je pro většinu postav pozitivní, ale i tak…

Kryštofka
13.08.2021

Nakonec se z toho vyklubal zajímavý příběh a vyrobit podobný diář pro někoho blízkého napadlo určitě nejednoho čtenáře/čtenářku. Byl by to hezký vánoční dárek. Jdu do toho!

Bája89
31.03.2021

Název je v současné době spíš provokace. :) Knížku jsem začala číst loni v létě, ale nešlo to, a tak ji na čas odložila. S odstupem času se z příběhu nakonec vyklubalo docela milé čtení, které na čtenáře neklade žádné intelektuální nároky. Děj je mnohdy předvídatelný, přesto se tam díky diáři najdou i zajímavé momenty, které donutí čtenáře se nad pár věcmi zamyslet. První polovina knihy přesto byla boj, ale pak se příběh rozjel. Lví podíl na tom má Jonathan a jeho proměna hodná koperníkovského obratu.

mil
31.07.2020

Úžasná kniha. Asi bych taky potřebovala podobný diář, něco si určitě převezmu :-).