technik1965 technik1965 komentáře u knih

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Sci fi nerád čitam, túto knihu som prečítal, ale bol som z nej len rozčarovaný.

08.06.2013 4 z 5

Nehlučně Nehlučně Frank Schätzing

Vynikajúca kniha, keď ju začneš čítať zaručujem ti, že sa od nej nebudeš vedieť odtrhnúť.

08.06.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Prečital som zatiaľ všetky knihy od Nesba ktoré boli vydané na Slovensku a v čechách. Je to veľmi dobrý spisovateľ. Škoda, že táto jeho prvá kniha je vydávaná až po vydaní ďalších kníh.Super čitanie.

08.06.2013

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

Dej zás zavedie okolo sveta, problémom je arabský terorizmus-prečítajte te si uvedenú knihu

Rembrandtovo poselství Rembrandtovo poselství Daniel Silva

Knihu som prečítal jedným dychom ako každú od D.Silvu, kto chce čítať knihy od Silvu musí ich čítať od prvej - sú vynikajúce

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Perfektne spracovaná kniha - Daniel Silva ma nesklamal

Moskevská pravidla Moskevská pravidla Daniel Silva

Jedno z najlepších diel D. Silvu, kniha je napínavá od začiatku do konca., uplne ma strhla do deja.

Přeběhlík Přeběhlík Daniel Silva

Opäť ďalšie dobé dielo od Silvu. Doporučujem.

Zpovědník Zpovědník Daniel Silva

Dej je situovaný vo Vatikáne, Vatikán je zakonzervovaný štát odkial sa ťažko získavajú informácie. Silva nám aspôň touto cestou rozmotáva intrigy Vatikánu. Vynikajúca kniha.

Anglický zabiják Anglický zabiják Daniel Silva

Kniha kde zasa D. Silva preukázal svje majstrovstvo v špionážnom žánri. Doporučujem každému kto má rád napätie a zápletku.

Posel Posel Daniel Silva

Všetky knihy od Silvu sú vynikajúce, kto má rád šionážne zápletky tak musí siahnúť po tomto spisovateľovi.

Nelítostný souboj Nelítostný souboj Daniel Silva

Dobrý dej, výborné čítanie, veľmi rád čítam knihy od Daniela Silvu.

Podpis zabijáka Podpis zabijáka Daniel Silva

Výborná kniha, škoda, že Daniel Silva sa viac nevenuje i sérii s Michaelom Osbournom ale dúfajme, že nabudúce, ale skvelé čítanie ako všetky knihy od Daniela Silvi.

Smrt ve Vídni Smrt ve Vídni Daniel Silva

VynikajúciDaniel Silva a jeho agent mossadu Gabriel Allon!

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Zasa jedna z vynikajúcixh kníh o agentovi Mossadu Gabrielovi Allonovi - d o p o r u č u j e m !!!

Agent Mossadu Agent Mossadu Daniel Silva

Výborné čítanie ako všetky knihy od Daniela Silvu!!!

Spící agent Spící agent Daniel Silva

Daniel Silva nesklamal, opäť vynikajúva kniha

Padlý anjel Padlý anjel Daniel Silva

Nový príbeh s Gabrielom Allonom a jeho manželkou. Dej je opätovne vo Vatikáne a presúva sa po polke sveta. Knihu som prečítl veľmi rýchlo, lebo čitatela drží v napätí do konca.

Červená hmla Červená hmla Patricia Cornwell

Zasa je tu nová knihy. Už sa teším kedy ju budem čítať a dúfam, že bude rovnako dobrá ako predchádzajúce. Po prečítaní napíšem komentár.

03.06.2013 3 z 5

Život a osud Život a osud Vasilij Grossman

Presne opísané boje sovietskeho vojaka v 2 svetovej vojne.

01.06.2013 4 z 5