Tazi78 Tazi78 komentáře u knih

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Mám stejně starou dceru a na začátku jsem si říkala, že Hanna je nevychovaný spratek. Teď po dočtení knihy je mi všelijak při pomyšlení, že takto narušené děti opravdu existují. Je mi z toho všelijak, ale knize nemohu dát méně než pět hvězd. Velice ráda si od této spisovatelky zase něco přečtu!

07.11.2021 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Velice rychle jsem se do knihy začetla a nemohla ji odložit. Čtivě psané, zajímavé a poučné. Skvělá kniha!

05.01.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Uz se nemůžu dočkat dalšího dílu. Skvělé!!!

10.11.2020 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Skvělé.... přečtené jedním dechem!

25.04.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Adler Olsen opět nezklamal :-)

23.03.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Další spisovatelka, která se již při první knize stává oblíbenou. Při čtení mi běhal mráz po zádech a občas tekly i slzy.... Kniha naprosto skvělá

28.01.2020 5 z 5

Žena pod skalpelem Žena pod skalpelem Julij Krelin (p)

Kdyby se mi tato kniha nehodila do čtenářské výzvy, tak bych ji brzy nedočtenou odložila :-(

19.01.2020 1 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Po Dívce v ledu jsem se těšila na další díl. Ale jsem trochu zklamaná. Spousta prvků stejných jako v první knize a homosexuál kam se podíváš. A opět byla Erika před koncem odeslána na dovolenou a stejně případ vyřešila. Doufám, že v dalším díle už se to nebude opakovat. Všeho moc škodí... Upřímně, kdybych nedostala další díl jako dárek, tak se do jeho čtení už nepustím.

07.06.2019 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Fascinující a bolestný příběh. Přečteno jedním dechem se slzami v očích. Doporučuji!

11.04.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Jednim slovem: skvělé !!!

02.12.2018 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Osud PANÍ DOKTORKY mne hluboce zasáhl. Byla to opravdu obdivuhodná žena!

17.02.2018 5 z 5