tanjaj tanjaj komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět přečteno doslova jedním dechem. Keplerovka při které mrazí a zároveň nelze knihu odložit. Poutavý děj, několik napínavých zvratů, erotické momentky, zkrátka za mě plný počet hvězdiček a už teď se nemůžu dočkat, jaký příběh pro Joonu Linnu chystají jeho tvůrci.

18.09.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Moc hezky napsaný příběh mrzutého protivného dědka, který má, navzdory své povaze, srdce na správném místě. Několikrát mě kniha rozesmála, ale i dojala k slzám, zejména její konec. V knihovně na mě čeká další kniha od autora: ,,Babička pozdravuje....''už se na ní moc těším.

16.06.2017 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka.

07.05.2017 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Za mě naprostá smršť napětí od začátku do konce. Nejlepší případ Joony Linny, co jsem zatím četla! Skvěle od detailů zpracovaný thriller.

27.04.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Strhující, velmi čtivý příběh, chvílemi tak napínavý, že ho nešlo jen tak odložit. Některé pasáže byly dost drastické. Mám spoustu nejasností, co se týče hlavní hrdinky a vůbec se mi zdály některé pasáže nedomyšlené-zbytečné. Hodnotím třemi hvězdičkami

16.04.2017 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Napínavá kniha od začátku až do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud jsem nedočetla poslední stránku. Po Hypnotizerovi další skvělé vzrušující napětí. Už se těším na Playground.

30.03.2017 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Pěkný příběh navazující na první díl Bílá Masajka. Stojí za přečtení.

10.03.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

V celku čtivá kniha. Možná se opět k autorce vrátím.

07.02.2017 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Dávám pět hvězdiček za poutavý příběh, i když mám několik výhrad ohledně citových vazeb hlavní hrdinky Liesel k vlastní matce, o které se autor zmiňuje v knize pouze okrajově a zvláště k Maxovi , připadalo mi dost nepřirozené, vybudovat si tak silný citový vztah k neznámému člověku během krátkého časového úseku. Netvrdím, že to není možné,ale přišlo mi, že tady autor trochu zatlačil na pilu. Jinak mě příběh chytil několikrát za srdce, zvlášť krásný kamarádský vztah Liesel a Rudyho a otcovský vztah pěstouna Hanse. Dramatický konec jsem, vzhledem k období do kterého autor příběh zasadil, předpokládala. Rozhodně stojí za to si knihu přečíst.

24.01.2017 5 z 5