tanika tanika komentáře u knih

Ve vyšších kruzích Ve vyšších kruzích Viveca Sten

Kniha se mi moc líbila, dle mého názoru byla lepší, než první díl série - Tiché vody. Čtivý příběh, sympatičtí vyšetřovatelé, lze odhadovat, kdo je pachatel v souladu s postupem vyšetřovatelů - nakonec je vše tak trochu jinak:-) Přiznám se, že Nora mi chvílemi sice "lezla na nervy",ale nakonec i její část příběhu byla OK

01.01.2015 5 z 5

Vzpomínky na jedno dobrodružství Vzpomínky na jedno dobrodružství Robert Fulghum

Toto je první knížka od Roberta Fulhuma, kterou jsem měla problém dočíst do konce. Čekala jsem hlubší myšlenky, příběh... Drž mě pevně, miluj mě zlehka me oslovilo více

30.12.2014 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Ke knížce jsem přišla náhodou - četla se výborně, líbila se mi - spíše psychologická než akční, bavilo mne hádat, kdo je vrah, postupně si skládat informace, rovněž vztah Cormorana a Robin

30.12.2014 4 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

pro mne prozatím nejlepší knížka série, líbila se, příjemné oddychové čtení

30.12.2014 3 z 5

Agatha Raisinová a zlý veterinář Agatha Raisinová a zlý veterinář M. C. Beaton (p)

Dle mého názoru lepší než první díl, četla se dobře, děj měl spád, oddychové čtení

30.12.2014 3 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Knížku jsem měla doporučenu od knihovnice, ale nějak se mi nepodařilo do ní začíst - příliš zdlouhavá, proti jiným severským detektivkám mi přišla slabá

Naivní detektivka z knihovny Naivní detektivka z knihovny Jana Chroustová

knížka příjemně překvapila, taková "milá" česká detektivka. Děj odsýpá, postavy jsou uvěřitelné - možná se trochu zbytečně shazuje názvem. Příjemné odpočinkové počtení.

30.12.2014 4 z 5

Brigita Brigita Hana Rebeka Šiander

zaujala mě anotace -zajímavé téma, nicméně kniha zklamala - podle mě škoda příliš "sladkého" zpracování - obsáhlá červená knihovna, předvídatelný děj, poslední třetinu knihy jsem už jen přeskakovala. Pokud někdo hledá pohádku, kde zlo je potrestáno a všichni v materiálním dostatku najdou lásku a štěstí, zklamán nebude

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

nápad výborný,zápletka také,nicméně příběh je zbytečně dlouhý, několikrát se vrací a opakuje, styl psaní místy pateticky nesnesitelný

11.05.2014 2 z 5

Černý krkavec Černý krkavec Ann Cleeves

Knihu jsem četla po Stínech vzpomínek a Pasti na vránu a připadala mi vypravěčsky odlišná -pomalá, klidná, se severskou atmosférou. Překvapivý konec. Předešlé knížky se mi přesto líbily o maličko více.

03.05.2014 3 z 5

Stíny vzpomínek Stíny vzpomínek Ann Cleeves

výborná detektivka s atmosférou,kniha se četla moc dobře, zajímavé rozuzlení, Vera mi vůbec nevadila,naopak (možná je to tím,že jsem neměla dojem ovlivněný seriálem),

03.05.2014 5 z 5

Past na vránu Past na vránu Ann Cleeves

klasická anglická detektivka se zajímavě podaným příběhem a překvapivým rozuzlením. Četla se moc dobře, pro mě asi nejlepší od této autorky

03.05.2014 5 z 5