TaberýováM TaberýováM komentáře u knih

Clarity Clarity Karolína Bendová

Nesouhlasím s komentářemi jako jsou odpad, chtěla bych vidět lidi co napsali odpad, jakou oni by vydali knížku. Mě se příběh líbil uz na WP a četla jsem to asi 5x a pořád se mi to líbilo. Slečna se opravdu snažila, a tohle si nezaslouží.

14.08.2019 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha je velice dobře napsaná, na nějakých místech mě velice pobavila...:)
Nemám slov těším se na Elitu :)

11.06.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Mám doma všech 10 sérií knížek Školy noci a na tuhle se nezkrotně těším, všechny nemám teda přečtené ale vím že tenhle díl bude ostatně dobrý jako všechny předchozí díly :) moc se na tenhle díl knížky těším ;)

07.06.2014

Označená Označená Kristin Cast

Mě se série školy noci moc líbí a jsem ráda že ji spisovatelka P.C. Cast napsala :)
má jiný pohled na upíry a lidem po okolí
překvapilo mě že Nyx si vyvolila právě Zoey.
Od knížky nejdou vůbec odtrhnout oči teda aspoň mě nešly.

07.06.2014

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl mě taky hodně překvapil, bylo to někdy napínavé.
Je to moc krásně napsané.
Už se moc těším na poslední díl "PRVNÍ" opravdu jsem zvědavá jestli se i 3 díl autorce povedl.

24.08.2015 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Super díl, jsem vážně spokojená.
Nemám ani jednu negativní poznámku k tomuto dílu.
Je zvláštní jak autorka propletla Cinder a Scarlet do sebe a další hrdinka je na scéně.
Bylo velice zvláštní oblíbit si postavu Vlka, jelikož mě pak neskutečně naštval. Po tom co udělal Scarlet, ale díl super, moc jsem se u něho pobavila.

10.05.2015 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Lenobii mám ve "škole noci" velice ráda a proto se mi tahle kniha velice líbila.
Jsem velice spokojená, vystihuje tak její charakter a jáká je. moc se mi tahle novela ke školy noci líbila.

13.02.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Knížka mě velice bavila, je to spíše pro náctileté dívky, ale může i pro dospělé, autorka udělala dobře že použila svoji dceru a její kamarády :)

10.08.2014

První První Kiera Cass

Pro mě nejlepší díl ze všech, hezky jsem si u toho konce trošku pobrečela ale spisovatelka má tuhle sérii napsanou skvěle! :)
Bylo to velmi napínávé a strach jsem měla taky :)
No prostě není slov, nejlepší série knížek co jsem kdy četla :) určitě se k tomu jednou hodlám vrátit a přečíst znovu!

28.11.2015 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Dokonale napsané, a krásně se to čte, bylo tam hodně napětí pomalu jsem od toho neodtrhla ani oči jak se to skvěle četlo :) Proto dávám 5***** :)

10.10.2015 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Vážně jsem spokojená jak dokázala autorka této knihy napsat něco jako moderní popelka, je to vážně skvělá knížka a doporučila bych ji asi hlavně dívkám, spojitost s kyborgem a mesíčňankou je dokonalá, ze začátku jsem neměla ponětí jak autorka knihu myslí ale pak mi došlo že je to sci-fi na popelku a vážně se jí to velice povedlo.
Spokojenost je veliká...rozhodně doporučuji :)

17.02.2015 5 z 5

Léto na druhou Léto na druhou Britta Keil

Velice mě bavila část Marie byla rozhodně lepší než Isabel, tu část jsem si vážně užívala, ale nejsem spokojená s tou Isabeliinou částí...moc mě nepotěšila ale celkově knížka se mi líbila takže dávám 3 hvězdičky :) Knihu bych doporučila spíše dívkám.

13.02.2015 3 z 5