Syma149 Online Syma149 komentáře u knih

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Kniha se mi líbila, autorka nezklamala, opět z vědeckého prostředí, hlavní hrdinové žádná ucha, což jsem ocenila. Hlavní hrdina Leví byl opět, jako hlavní hrdina v Hypotéze velký sympaťák a neměl chybu. Což, bohužel, nemůžu úplně říct o Bee, byla taky super, ale něco mi na ní nesedělo. Možná trochu přecitlivělá na vědkyni.
Musím říct, že Hypotéza lásky mi přišla něžnější a líbila se mi víc.
Ale rozhodně opět pohlazení na duši

14.11.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Ze začátku jsem byla nadšená, perfektní téma, bylo mi Sloan neskutečně líto a líbilo se mi, jak se postupně vrací do života. Potom mi začalo trochu vadit, jak se hroutí z každé maličkosti. No a ten konec...já vážně miluju happy end, kvůli tomu si i vybírám pořád stejný typ knih, ale tenhle byl jak cukrkandl, až se mi z něho křivila pusa.
Moje první zkušenost s autorkou a nevím, jestli ne poslední.

06.04.2024 3 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Napřed jsem viděla film, takže jsem byla na knihu zvědavá a moc se mi líbila. V knize jde o krátký časový úsek, kde se Lucy a Joshua občas vrací ve vzpomínkách do minulosti, kdy se setkali a kdy se začali "nesnášet". Joshua byl miláček, tam nebylo co dodat, spíš mi ho bylo líto, protože jeho táta byl opravdu případ. Lucy jsem měla ráda skoro celou knihu, jen ke konci mi už přišla trochu natvrdlá. Chvíli se po něm plazí, potom zase utíká a hysterčí. Nevím, jak víc ji měl Joshua dát najevo, že jsou na jedné lodi. Ale i tak to bylo moc pěkné čtení a doporučuji.

28.02.2024 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Nebylo to vůbec špatné, líbilo se mi téma pomsty, jen mi tam něco málo chybělo. Hokejové knihy byly lepší, ale i tak pěkné čtení.

29.11.2023 4 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Takové neslané, nemastné. Romantika nic moc, samá vztahová filozofie. Neříkám, že byla úplně špatná, ale znovu už ji číst nebudu.

01.09.2023 2 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

Na začátku jsem se trochu bála, jestli opravdu čtu knihu od Mariany, nějak mi se nešlo začíst. To se naštěstí asi po čtvrté kapitole změnilo a zase to byla moje oblíbená Zapata.
Diana byla skvělá a já dost nechápala její mámu, která mi až skoro do konce lezla neskutečně na nervy. Dallas byl mrzout, ale jak se brzy ukázalo, nevydrželo mu to dlouho a byl úžasný chlap.
Líbí se mi, jak autorka propojuje svoje příběhy a tak se nám tu mihnou i hrdinové z minulých knih.
Kulti a Srdcem proti zdi u mě sice pořád asi vyhrávají, ale Stačí si počkat jim dýchá na záda. Moc, tento místy opravdu dojemný příběh, doporučuji.

16.05.2024 5 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

Nebylo to špatné, Lucy byla sice někdy až moc praštěná a s tou posedlostí kozama a velkýma... víte čím, mi už trochu lezla na nervy, ale v druhé půlce knihy se mi začala líbit víc a víc. Dokonce tam nechybělo napětí. První díl se mi sice líbil víc, ale i příběh Lucy a super Adama stojí za přečtení.

15.03.2024 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Koupila jsem si první dva díly a při čtení toho prvního jsem se za to proklínala. Autorčin styl psaní mi přišel zvláštní, přeskakuje dny a potom vše vysvětlí v jedné větě. Co se týká děje, Ava si prošla v dětství traumatizujícím zážitkem, to samé i Alex, který díky tomu na rozdíl od Avy zahořkne a touží po pomstě. Nebylo by to špatné, Alex podle popisu vypadá dobře, ale někdy mi to přijde až přehnané. Krásný, bohatý, moudrý, úspěšný, zabiják, zpěvák... Opravdu jsem romantická duše, ale tady mohla autorka ubrat. Stejně tak spice scény - kde všude ji tekly šťávy, fakt nemusím vědět...

08.03.2024 2 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Nevím, buď jsem už přečetla hodně knih a mám vyšší očekávání nebo to byla trošku nuda. Možná jsem jenom nebyla správně naladěná a jednou hodnocení změním. Teď musím napsat, že po tom vysokém hodnocení jsem asi čekala víc.

25.01.2024 3 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

(SPOILER) Kniha se sice docela dobře četla, ale nemůžu říct, že by mě mrzelo, kdyby mě minula... Hlavní hrdinka poslušná jako ovečka, vždy ke všemu svolná. Mám pocit, že pokud by si dupla, Cassio by po ní ani neštěkl. Syn Daniel na svůj věk vyspělejší.
No, nebylo to nejhorší, ale nejsem si jistá, jestli si ji ještě někdy přečtu znovu.

29.01.2024 3 z 5