swayno swayno komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Za mě teda bída. Celá knížka tak nějak o ničem. Druhá hvězda za ten konec, který jsem ale stejně tak nějak čekala.

12.01.2018 2 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Pěkné, svižné, stručné čtení. Ale nějak mi ta zápletka přišla až moc jednoduchá, asi jsem zmlsaná z Harryho H. Proto 4 hvězdy.

09.08.2017 4 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Přečteno jedním dechem, za dva dny. Velice čtivé, moc pěkné, ale celkově to na mě působí lehce nedotaženě.

01.07.2017 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Pokud bych neviděla film, asi bych i dala více hvězd. Každopádně kniha má něco do sebe :)

27.06.2017 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Bohužel jsem nejdříve viděla film, v polovině jsem již knížku chtěla odložit, naštěstí jsem neudělala, druhá polovina je daleko svižnější.

24.04.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Plusem knihy je příjemná čtivost. Děj takový jednoduchý, nicméně konec dojem z knihy trošku vylepšil. Prima odpočinková :)

18.04.2017 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Přečteno jedním dechem. Vraha jsem typovala samozřejmě špatně :)

14.12.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

pěkná knížka, přečteno skoro jedním dechem, ale nějak mi tam chyběl konec, nějaká gradace děje... :(

24.10.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Taková oddechovka, nic náročného na přemýšlení, ale na druhou stranu nic, co by mě uchvátilo.

19.10.2016 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Podle komentářů by se mělo jednat o jednu z nejlepších knih od tohoto autora. Možná proto jsem čekala trošku víc. Ale jinak dobrý :))

15.10.2016 5 z 5