Stupino Stupino komentáře u knih

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Dcera 7 let, si tuto knihu půjčila v knihovně. Přemlouval jsem jí ať si půjčí nejdříve 1 díl. Ne půjčila si toto a stejně to nečetla. Tak jsem si to přečetl já. Je to krásně napsané. Tak začnu od 1 dílu, ať to má trochu řád.

08.03.2024 5 z 5

Hvězda jihu Hvězda jihu Jules Verne

Moje druhá Verneovka, a musím říct, že je to super kniha. Našel sem jí na půdě mezi dalšími knihami. Rok vydání 1971, zažloutle listy a vůně starých knih. Při čtení bylo i šňupání.

17.12.2023 5 z 5

Uštvaný Uštvaný Kevin Hearne

Tenhle díl se povedl, úplná krimi, jsem zvědavý kdo je ten temný co usiluje o život druida. Super oddchovka.

16.09.2023 5 z 5

Nahraný Nahraný Kevin Hearne

Tak jsem se po dlouhé odmlce vrátil k pokračování a mělo to krásný šmrnc. Za 14 dní hotovo a už jsem u dalšího dílu. Chtělo to odmlku, byl jsem toho přežraný.

26.08.2023 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Syn to měl jako povinnou četbu, tak se kniha u nás musela udržet o trochu déle, abych si též ukrojil z trošku toho Foglara. Super oddechové.

18.06.2023 5 z 5

Přestupní stanice Přestupní stanice Clifford D. Simak

Sáhl jsem po této knize a asi po 20 stranách jsem zjistil, že už jsem to četl. no nic tak jsem to dočetl, protože jsem si konec nepamatoval. Je to krásné pohodové čtení.

18.06.2023 5 z 5

Princ Mamánek Princ Mamánek Jan Budař

Knihu jsem dostal včera 24.12.2022 pod stromeček. Je to krásná pohádka. A do kina určitě na tuto pohádku nepůjdu. Nebudu si to kazit. Čteno jedním dechem, za pár hodin.

25.12.2022 5 z 5

Ochránce Ochránce Larry Correia

Těšil jsem na další díl a musím říct, že opět nářez. Mě se to líbilo. Konec je super.

20.11.2022 5 z 5

Století páry Století páry Petr Schink

Tuto knihu jsem dostal jako dárek k narozeninám a musím říci, že to bylo skvělé čtení. Úplně něco jiného než jsem doposud četl. Rychle to odsýpalo pod očima. Je čas se teď zakousnout i do Kotlety myslím Frantu. Už si na to brousím zuby delší dobu.

12.11.2022 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Můj osobní rekord. Půjčil jsem si knihu od kolegy, že si jí nejdříve přečtu a pak kouknu na film co běží na Netflixu. Knihu jsem v kuse přečetl za 16.5 hodiny, nešlo to odložit. Je to skvělé dílo.

08.11.2022 5 z 5

Tři muži na toulkách Tři muži na toulkách Jerome Klapka Jerome

Četlo se to hezky, ale čekal jsem více úsměvných kapitol. Tři muži ve člunu jsou lepší.

23.10.2022 4 z 5

Cyberpunk Znovuzrození Cyberpunk Znovuzrození Andrzej Ziemiański

Teď jsem to dočetl a ne se to líbilo, mělo to švih. Zápletka dobrá a hlavně na konci se věnovali vysvětlení. Za mě dobrá čtivá kniha.

23.10.2022 5 z 5

Historie Svorné sedmy Historie Svorné sedmy Jaroslav Foglar

Koukám, že všichni jste překvapení z děvčat v jeho knize. Mě překvapilo, že když už se o nich zmiňuje tak na přední místa dává vždy chlapci a děvčata. Jinak je to krásné čtení. Já si to přečetl z důvodu, že synovi to trvalo dva měsíce než to dočetl.

16.05.2022 5 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Tenhle díl byl super. Mělo to švih od začátku až do konce. Hned jsem se vrhl na třetí díl. Skvělá oddechovka.

04.02.2022 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Po téhle knížce jsem sáhl, neboť jsem už měl plné zuby sci-fi. Musel jsem si odpočinout od toho vesmíru. Říkám dobrá volba. Tahle kniha mě chytla a bavila mě celou dobu. Jdu na další příběh.

28.01.2022 5 z 5

Neochvějný Neochvějný Jack Campbell (p)

No co k tomu říci, 9 kapitol ohromná nuda, ale vydržel jsem. 10 kapitola to trochu napravila, jak se bojovalo. Teď mám rozečtený druhý díl a nastoupil mu tam na palubu jeden zachráněný debil, tak to má trošku šmak. Snad to dočtu.

07.11.2021 2 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Tohle čtení nepotřebuje recenzi, je to super.

16.10.2021 5 z 5

Meč Vontů Meč Vontů Jiří Hogan

Jedním slovem Krásné. Listy knihy mi ubíhali pod rukou jak rychlík. Napětí přesně jak v trilogii. Už mám v ruce Poslední tajemství J.T. a nemůžu se dočkat až se začtu. Zjistil jsem trošku pozdě, že Stínadla mají pokračování.

27.08.2021 5 z 5

Smrt má plavé vlasy Smrt má plavé vlasy Josef Kutík

Kolega přinesl sklepní četbu, tak už jsem to četl jen z nostalgie, že je to staré, zažloutlý listy a kniha voní, jinak nic.

14.08.2021 2 z 5

Xenos Xenos Dan Abnett

Zase jsem po pár letech sednul k Warhammeru 40K a opět mě to nezklamalo. Hned švih od prvního řádku a přečteno jedním dechem. Konec taky skvělý, krásně dlouhý nic ustřiženého za druhým listem. Už jsem se hne vrhl na další díl.

06.06.2021 5 z 5