Steve Steve komentáře u knih

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Výborná knížka název Černá skříňka a musím říct, že se mi líbí a hodně zamlouvá když, se řeší případy z minulosti jako je tento a tentokrát je to příběh o dánské novinářce, která se nazývá Sněhurka. Kniha se četla velmi dobře asi v půlce knihy četla jedním dechem. Velmi se mi zamlouvá, když Harry mluví o svém soukromí ohledně své dcery a jeho přítelkyni Hannah Stone.

11.02.2020 5 z 5

Prísne tajné Prísne tajné Daniel Silva

Kniha od autora Daniela Silvy Přísně tajné ve slovenském vydání vyšla kniha v češtině pod názvem Spící agent.

02.12.2011

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

¨Kniha byla lepší než film.U filmu se mi líbilo začátek děje a výprava do minulosti.

17.01.2011 4 z 5

Svatyně Svatyně Raymond Khoury

Chci zeptat, jestli byla z filmována kniha Svatyně.

17.01.2011 5 z 5

Strážci apokalypsy Strážci apokalypsy Robert Ludlum

Tato kniha byla z filmována.

30.11.-0001

Bourneovo ultimátum Bourneovo ultimátum Robert Ludlum

Přestože flm se nedrží podle knížní předlohy, stojí zato si ji přečíst.

Osma Osma Katherine Neville

Tato kniha je stvořena pro ty, kteří rádi hrají šachy. Výjimkou nejsem i já .

30.11.-0001 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Vynikající kniha

Sicilián Sicilián Mario Puzo

Sicilián jsem přečetl hned po knížce Kmotrovi.Knížní předloha Sicilián je rozhodně lepší než ffilmová. Film Sicilián hodnotím na 75%, kde titulní roli hraje Christopher Lambert. Kniha100%.

Kniha vražd Kniha vražd Jonathan Kellerman

Začátky v policajním sboru Mila Sturgise.

Svědkyně Svědkyně Jonathan Kellerman

Kniha, která je napínavá od začátku až do konce. Všem, kdo má rád psychologické románny od J. Kellrmana doporučuju.

Impuls Impuls Jonathan Kellerman

Nejslabší knížka, kterou jsem od něho četl.

30.11.-0001 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Tuto knihu jsem přečetl jedným dechem. Kniha a film nemají chybu. Doporučuju nejprve přečíst a poté zhlédnout.

Podpis zabijáka Podpis zabijáka Daniel Silva

Podpis zabijáka byla moje první kniha, kterou jsem četl od toho to autora. Zaroveň tato kniha navazuje na Nelitostní souboj. Ty to dvě knihy by se měy podle mě z filmovat, protože jsou napínavé od začátku až do konce. Na konec chci dodat, škoda, že Daniel Silva píše jednu knihu ročně.