Stejskat Stejskat komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Právě dočteno... nemám slov.. úžasná kniha plná životních pravd, rodinných tradic, pokory, ale také nevyhnutelné smrti.. mohu jen doporučit!

12.10.2020

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Dočteno a jedním slovem paráda!!
Jsem nadšená! Našla jsem novou oblíbenou autorku! Po přivyknutí na menší písmenka, než je obvyklé, mě strhl proud děje a nešlo přestat až do konce!
Luc je velký sympaťák a nové prostředí pro detektivní příběh je osvěžující!
Těším se na další díl!

06.03.2021 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Mě se to líbilo:) poutavý příběh vyprávěný různýma očima hlavních postav... pěkně zpracované téma, drží čtenáře v napětí... no a ten konec! povedlo se... mohu doporučit! :-)

15.12.2021 5 z 5

Životem na zelenou Životem na zelenou Matthew McConaughey

Líbila se mi moc! :-) je to takové příjemné osvěžení v době všech podobných rádoby lifestylových děl, ale tohle je mi moc sympatické a osobité. Proč ne?! Pojďme všichni hledat ta svá zelená světla na semaforech života :-)

11.08.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Krásná práce! opět! :-) trochu jsem se bála, aby to nebylo jen uměle natahované téma, které se bude opakovat, protože dneska už málokdo přijde s myšlenkou, která zaujme a čtenáře udrží v bdělosti až do konce knihy, ale žádný strach, zde se nuda nekoná! :-)
Joona je ztělesněné charisma a nezklamal ani tentokrát :-)

05.11.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Opět svižné čtení, ale oproti prvnínu dílu byl výběr tématiky lehké zklamání.. Také pořád čekám, kdy už to mezi Avou a Lucem pořádně zajiskří a vykašlou se na všemožné důvody proč ne :-)) Tak budu číst dál ;-)

19.03.2021

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

Skvělá kniha! Přečíst by si ji měli i ti, co děti nemají... Čím dřív, tím líp :-)

15.06.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Asi budu černá ovce této stránky, ale mě se kniha nelíbila.. moc jsem se na ni těšila, ale nějak mě přepadl splín hned od prvních stránek a nebyla jsem schopná dočíst - což se mi nestává. Nechtěla jsem dál procházet tím smutkem, neporozuměním mezi postavami a hlavně na mě dýchla (opět) ta doba minula, která je taková ponurá a nevlídná ...

22.03.2021

Rozumíte svému děťátku? Rozumíte svému děťátku? Serge Ciccotti

Zajímavá kniha, která předkládá závěry různých analýz a odborných studií od nejranější doby vývoje miminka až po jeho první měsíce. Ale nic úplně z běžné praxe.

13.07.2020

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Za me uplna spokojenost! cte se sama, napinava, ... drsna, ale v dnesni dobe nic prekvapiveho. Ja bych ji rozhodne doporucila :)

21.08.2019 5 z 5

100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše 100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh duše Petr Casanova

Kapesní průvodce spokojeným životem :-)

01.11.2022 5 z 5