StarkSister StarkSister komentáře u knih

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Musím se přiznat, že ve Fangirl jsem pasáže se Simonem a Bazem div nepřeskakovala, tak moc mě nudily. Carry on jsem začala číst jen pro to, že se nám nějakým nedorozuměním objevil v knihovně. A co k tomu víc říci než, že děkuju za to! Momentálně je to má nejoblíbenější kniha, co jsem doposud četla (a že jich není zrovna málo).
Po dočtení jsem ji otevřela a šlo se číst znovu. Tedy přesněji řečeno jsem si nalistovala stránku, kde se poprvé objevil Baz, protože co si budeme povídat, Baz je prostě boží ♥

18.04.2017 5 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Myslím, že když řeknu, že jsem si tyto knihy brala i ke stolu, kde jsme obědvali s rodinou a kam podle nich knihy nepatřily, svědčí o tom, jak skvělá série to je a jaká nebezpečí jsem kvůli nim podstupovala, když jsem si ji tajně četla pod stolem :D

08.02.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Řbitov zviřátek jsem začala číst proto, že mne zaujal pouhý název. Také jsem doufala, že popisek na zadní straně ,,nejděsivější Kingova kniha, jaká kdy byla napsána'' bude pravdivý. Nejprve jsem se podívala, jaké má kniha hodnocení. A popravdě nyní nemohu pochopit, jak je možné, že tak vysoké...
Jelikož mi tato knížka nepřipadala vůbec, ale opravdu vůbec strašidelná, řekla jsem si, že ji budu číst pouze v noci. Nijak jsem si tím ale nepomohla, protože tam žádné strašidelné části téměř nebyly. Když už se tam nějaké naskytly, byly předvídatelné a vlastně i nudné. Když mi zbývalo posledních 100 stran, čekala jsem, jak mě King uchvátí. Na posledních 40 stranách jsem si přála, aby psal tímto způsobem celou knihu, ale i přesto se mi zdál konec tak nějak odfláknutý.

11.09.2016 2 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Musím se přiznat, že jsem tuto knihu nechtěla číst z trucu, protože ji četli všichni. Ať jsem se koukla na jakoukoli stránku, vyskočila na mě Fangirl.
Ale po začtení se do knihy (po 1. stránce) jsem si uvědomila, jak hloupá jsem byla. Je to opravdu skvělá knížka. Oblíbila jsme si ji hlavně proto, že Cath je povahou mně totožná, až mě to trošku děsilo :D A co jiného mohu říct než, okamžitě si ji přečtěte.

06.09.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Neuvěřitelná kniha! Jak kniha, tak i film. Jediné, co mi trošku chybělo v knize bylo, že na konci nezazněla znovu Klapálkova písnička :D

17.08.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Netušila jsem, že může existovat něco tak dokonalého.
Ale už jsem se naučila, že si nesmím oblíbit nějakou postavu :D

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Chaol team!!
Ú-Ž-A-S-N-Á kniha, taktéž jako první díl.
Zajímalo by mě, co si museli myslet lidé kolem, když jsem tuto knihu četla na veřejnosti a usmívala se takovým potutelným úsměvem :D

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Zlodějka knih mne pohltila od samého začátku, od první stránky. Nikdy jsem nečetla nic podobného této knize. Už jen to, že celý příběh vypráví smrt, je ohromně originální.
U žádné knihy jsem nebrečela tak, jako u téhle. Když se blížil konec, pouze jsem ležela a ptala se proč?! Proč?
Zlodějka knih vás chytne a nepustí do samého konce a ani pak.

12.05.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Už mě nenapadají slova, která bych spojila s touto knihou. Úžasná, okouzlující, dech beroucí, nejlepší. . Není ani dostatek slov na popsání.
Jakmile jsem ji dočetla měla jsem hroznou potřebu začít ji číst úplně od začátku. Místo toho jsem však vzala filmově podání a zhlédla jsem všechny díly. Opět :D
Všechny díly Harryho jsou skvělé, jak knižní série, tak filmová.
Závěrem bych řekla, že si ji prostě musíte přečíst úplně všichni! Protože prostě nejde žít s vědomím, že jste nečetli Harryho Pottera.

27.01.2016 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Úžasna kniha, určitě jedna z mych nejoblíbenějších.

27.01.2016 5 z 5